

Het profiel Ferre en de bijbehorende contactgegevens zijn geverifieerd door onze experts
Ferre
- Tarief 26€
- Reactie 2h
-
Leerlingen5
Aantal leerlingen die door Ferre zijn begeleid sinds zijn start bij Superprof
Aantal leerlingen die door Ferre zijn begeleid sinds zijn start bij Superprof

26€/u
1e les gratis
- Wiskunde
- Natuurkunde
- Andere natuurwetenschappen
- Informatica
Gemotiveerde student, 2 jaar fysica en sterrenkunde op UGent gestudeerd. Geeft bijles voor alle jaren in het middelbaar. Al lang ervaring met bijles en geeft gepersonaliseerde en op maat gemaakte bijl
- Wiskunde
- Natuurkunde
- Andere natuurwetenschappen
- Informatica
Leslocatie
Aanbevolen
Ferre is een geliefde leraar binnen zijn community. Hij werd aanbevolen voor zijn toewijding, heldere uitleg en hoge kwaliteit van de lessen. De ideale keuze om vol vertrouwen vooruitgang te boeken.
Over Ferre
Ik ben Ferre, ik studeer 2 jaar fysica en sterrenkunde op UGent en ben heel gepassioneerd door wiskunde en fysica. Ik geef al een tijdje bijles en vind het heel leuk om andere studenten op een leuke niet saaie manier aspecten van de vakken te leren zodat ze hun doelen bereiken en ook bereid zijn op de toekomstige aspecten van het vak. Ik geef heel graag bijles want niets is leuker dan iemand iets bijleren terwijl ze het leuk vinden ook!
Over deze les
- Basisschool
- VMBO
- HAVO
- +6
niveaus :
Basisschool
VMBO
HAVO
Afgestudeerd MBO
Volwassenenonderwijs
HBO
Afgestudeerd HBO
WO Master afgerond
Anders
- Nederlands
Alle talen die tijdens de les gesproken worden :
Nederlands
Mijn bijlessen zijn gebaseerd op de ervaring die ik al heb opgedaan met bijles geven aan verschillende leeftijden. De lessen zijn op maat gemaakt en met input van de leerling. Het doel is om op een goeie en leuke manier de leerstof grondig onder de knie te krijgen door met behulp van leuke en intuïtieve methodes te werken.
Aanbevelingen
De aanbevelingen komen van familieleden en kennissen van deze leraar Wiskunde.
Ik ken Ferre al sinds mijn 3 jaar. Zijn fascinatie voor wetenschappen was al zeer vroeg duidelijk. Zelfs in zijn vrije tijd is hij soms bezig met kleine projectjes dat met programmeren of andere wetenschappelijke aspecten te maken hebben.
Ik raad Ferre zeker aan als leraar omdat hij zijn passie voor de wetenschappen met veel plezier doorgeeft. En of hij het zelf kan/begrijpt is er geen twijfel. Nu we na al die jaren ook toevallig dezelfde richting doen, heeft hij mij sommige zeer theoretische concepten deftig uitlgelegd waardoor ik de leerstof grondig doorhad.Ferre is echt een super vriendelijke en sociale bijlesgever fysica. Hij kan moeilijke onderwerpen helder uitleggen, heeft veel geduld en zorgt ervoor dat je de leerstof echt snapt. Dankzij hem begrijp ik fysica nu veel beter en zie ik er zelfs de leuke kant van in. Bedankt Ferre! :)
Toen ik voor het eerst met Ferre samenwerkte, merkte ik meteen hoe sterk zijn inzicht in fysica is. Hij combineert de theoretische kennis die hij opdoet tijdens zijn studie met een duidelijke en rustige manier van uitleggen. Dat maakt dat hij complexe onderwerpen, die op het eerste zicht overweldigend lijken, begrijpelijk weet te maken.
Wat ik bijzonder waardeer, is dat Ferre nooit één en dezelfde aanpak gebruikt. Hij luistert naar de vragen van de student en stemt zijn begeleiding daarop af. Voor de ene is dat stap-voor-stap oefeningen maken, voor de andere eerder het uitwerken van intuïtieve voorbeelden en schema’s. Dat persoonlijke aspect zorgt ervoor dat de student zich gehoord voelt en sneller vooruitgang boekt.
Na een paar sessies met Ferre kreeg ik veel meer vertrouwen en zelfs betere resultaten op toetsen. Zulke vooruitgang komt niet vanzelf: het vraagt kennis, geduld en de vaardigheid om de juiste aanpak te vinden. En precies die kwaliteiten bezit Ferre.
Daarom kan ik hem met overtuiging aanbevelen als leraar. Wie begeleiding zoekt in fysica zal bij hem niet alleen een deskundige, maar ook een betrokken en betrouwbare begeleider vinden.Ik ken Ferre als iemand die zich al twee jaar intensief verdiept in fysica en sterrenkunde aan de universiteit. Vanuit onze samenwerking weet ik dat hij niet alleen de leerstof goed beheerst, maar ook de gave heeft om moeilijke concepten op een heldere en gestructureerde manier uit te leggen.
Wat mij vooral opvalt aan zijn methode is dat hij geen standaard aanpak gebruikt, maar zijn lessen volledig afstemt op de noden van de student. Hij luistert eerst naar welke delen van de leerstof moeilijk zijn en past vervolgens zijn uitleg en oefeningen daarop aan. Daardoor wordt de begeleiding niet alleen veel efficiënter, maar ook aangenamer om te volgen.
Ik heb zelf meegemaakt dat hij een student hielp die vastzat bij de basis van mechanica. Dankzij Ferre zijn geduldige uitleg, stap-voor-stap aanpak en duidelijke voorbeelden kon die student niet alleen zijn achterstand inhalen, maar ook met vertrouwen verder werken en uiteindelijk mooie resultaten behalen.
Ik raad Ferre zonder twijfel aan aan iedereen die op zoek is naar bijles fysica. Hij is betrouwbaar, legt de nodige voorbereiding in zijn lessen, en weet door zijn enthousiasme en kennis anderen te motiveren. Ferre verdient de titel Superprof omdat hij zowel inhoudelijk sterk is als didactisch talent heeft – een combinatie die hem een uitstekende begeleider maakt.Bekijk meer aanbevelingen
Tarieven
Tarief
- 26€
Pakkettarieven
- 5u: 130€
- 10u: 260€
online
- 26€/u
gratis lessen
Ferre biedt de eerste les aan. Dit stelt je in staat om je eerste les te volgen en je behoeften af te stemmen op je volgende lessen.
- 1uur
Vergelijkbare leraren Wiskunde
Tim
Sittard & online
- €59/u
- 1e les gratis
Marijn
Soest & online
- €59/u
- 1e les gratis
Adam
Amsterdam & online
- €50/u
- 1e les gratis
Paul
Rotterdam & online
- €35/u
- 1e les gratis
Frenck
Delft & online
- €60/u
Sanne
Rotterdam & online
- €59/u
Mick
Amsterdam & online
- €55/u
Huib
Varsseveld & online
- €49/u
Pepijn
Hilversum & online
- €45/u
Ton
's-hertogenbosch & online
- €40/u
Hugo
Amsterdam & online
- €50/u
Daniel
Amsterdam & online
- €75/u
- 1e les gratis
Zahed
Breda & online
- €30/u
- 1e les gratis
Naut
Rotterdam & online
- €40/u
- 1e les gratis
Max
Soest & online
- €40/u
- 1e les gratis
Damian
Papendrecht & online
- €30/u
- 1e les gratis
Moohyun
Rotterdam & online
- €90/u
- 1e les gratis
Jelmer
Utrecht & online
- €50/u
- 1e les gratis
Amir
Rotterdam & online
- €60/u
Diliana
Amsterdam & online
- €70/u
- 1e les gratis
-
Bekijk meer leraren wiskunde
