Serda Cenk - Leraar Fotografie - Rosmalen
1e les gratis
Serda Cenk - Leraar Fotografie - Rosmalen

Het e-mailadres en het telefoonnummer van Serda Cenk zijn geverifieerd

Serda Cenk

  • Tarief €40
  • Reactie 1h
Serda Cenk - Leraar Fotografie - Rosmalen
  • 5 (9 reviews)

€40/u

1e les gratis

Boek een les

1e les gratis

1e les gratis

  • Fotografie
  • Digitale fotografie
  • Portretfotografie
  • Sociale fotografie
  • Analoge fotografie

Fotograaf afgestudeerd aan de fotovakschool met meer dan 20 jaar ervaring. Zowel analoog als digitaal.

  • Fotografie
  • Digitale fotografie
  • Portretfotografie
  • Sociale fotografie
  • Analoge fotografie

Leslocatie

    • Bij Serda Cenk: Rosmalen

    • online
    • bij jou thuis of op een openbare plek : verplaatsing tot 25 km vanuit Rosmalen

Aanbevolen

Serda Cenk is een geliefde leraar binnen zijn community. Hij werd aanbevolen voor zijn toewijding, heldere uitleg en hoge kwaliteit van de lessen. De ideale keuze om vol vertrouwen vooruitgang te boeken.

Over Serda Cenk

Fotografie is voor mij meer dan alleen een techniek; het is een manier om naar de wereld te kijken en verhalen te vertellen. Sinds mijn afstuderen ben ik intensief bezig met het vangen van authentieke beelden.
​Mijn passie ligt vooral in de rauwe realiteit van straat-, portret-, reportage- en documentairefotografie. Ik deel mijn kennis ontzettend graag omdat ik het geweldig vind om te zien hoe iemand groeit van 'een knopje indrukken' naar écht bewust kijken en een eigen visie ontwikkelen.
​Of we nu werken met de nieuwste digitale technieken of de ambachtelijke charme van analoog: ik help je met veel geduld en plezier om jouw creatieve potentieel volledig te benutten!
Bekijk mijn portfolio op insta @serdamaaktfoto's

Lees verder

Over deze les

  • Alle niveaus
  • Engels
  • Nederlands

Alle talen die tijdens de les gesproken worden :

Engels

Nederlands

Wil je beter leren kijken én je camera volledig beheersen? Sinds mijn afstuderen aan de Fotovakschool in 2006 (en met al de nodige jaren ervaring daarvóór) help ik fotografen van elk niveau hun eigen stijl te ontdekken.
​Mijn lessen zijn volledig 1-op-1 en afgestemd op wat jij wilt leren. Of je nu de basis van analoge fotografie wilt ontdekken, de instellingen van je digitale camera meester wilt worden, of verdieping zoekt in specifieke genres: we stemmen het programma af op jouw doelen.
​In onze face-to-face sessies kunnen we praktisch aan de slag met:
​Straat- & Documentaire fotografie: Leren kijken, momenten vangen en een verhaal vertellen.
​Portret & Reportage: Werken met mensen, compositie en natuurlijk licht.
​Studio-oefeningen: In mijn compacte studio duiken we in de basis van studio- en portretfotografie.
​Of je nu met een analoge klassieker stapt of een moderne digitale camera: je krijgt persoonlijke, praktijkgerichte begeleiding op jouw tempo. Neem gerust contact op om te bespreken waar jij aan wilt werken!

Lees verder

Tarieven

Tarief

  • €40

Pakkettarieven

  • 5u: €200
  • 10u: €400

gratis lessen

Serda Cenk biedt de eerste les aan. Dit stelt je in staat om je eerste les te volgen en je behoeften af te stemmen op je volgende lessen.

  • 45min.

online

  • €40/u

Vergelijkbare leraren Fotografie