

Het profiel Niels en de bijbehorende contactgegevens zijn geverifieerd door onze experts
Niels
- Tarief 25€
- Reactie 1h

25€/u
1e les gratis
- Wiskunde
- Natuurkunde
Eerstegraads natuurkundedocent met ook jaren ervaring in bijles geven van wiskunde aan allerlei middelbare scholieren.
- Wiskunde
- Natuurkunde
Leslocatie
- online
-
bij jou thuis of op een openbare plek : verplaatsing tot 10 km vanuit Berlicum
Over Niels
In 2027 studeer ik af voor mijn universitaire Master Applied Physics. Maar gedurende mijn opleiding heb ik gevonden waar écht mijn passie ligt. Ik ben begonnen met lesgeven en inmiddels heb ik mijn eerstegraadsbevoegdheid voor natuurkunde al op zak. Om mijn hobby niet te hoeven missen, blijf ik bijles geven tot ik na mijn studie echt een voltijd baan als natuurkundedocent heb.
Ik heb al 5+ jaren ervaring in het bijlesgeven. Ook wiskunde ligt me erg goed, en ik heb al regelmatig wiskunde bijles gegeven. Ik ben dus inzetbaar voor zowel natuurkunde als wiskunde.
Over deze les
- VMBO
- HAVO
- VWO
- +5
niveaus :
VMBO
HAVO
VWO
MBO
Afgestudeerd MBO
Volwassenenonderwijs
HBO
Basisschool
- Nederlands
Alle talen die tijdens de les gesproken worden :
Nederlands
Zoals gezegd ben ik ook daadwerkelijk docent en ben ik het gewend om voor volle klaslokalen te staan. Dat maakt mij didactisch sterk, en stelt mij in staat om te herkennen wat voor soort leerling ik voor me heb. Ik heb ervaring met een breed scala aan typen leerlingen, en ben in staat om in te spelen op degene die ik help. Daar kan ik gebruik van maken in mijn uitleg en handelen. Met mijn ervaring voor de klas, ben ik meer dan alleen een zogenaamde vakidioot, maar bezit ik ook coachende en pedagogische vaardigheden.
Ik start mijn lessen vaak om te kijken wat de voorkennis is, en welke misconcepten er zijn. In het geval van bijles hoort hierbij ook het identificeren van de aanwezige uitdagingen. Als dit bekend is, kunnen we vanuit daar de nieuwe stof benaderen. Vervolgens gaan we samen de stof toepassen in een context die ook veel gebruikt wordt op middelbare scholen.
Met mijn achtergrond als docent kan ik ook precies aanwijzen welke dingen belangrijk zijn in het middelbare onderwijs. Daarmee kunnen zelfs degenen die het vak erg lastig vinden, mooie cijfers halen.
Mijn grootste vaardigheid als 1-op-1 docent is dat ik erg geduldig ben.
Mijn passie ligt voornamelijk bij middelbare scholieren, zowel onderbouw als bovenbouw. Daar zijn dus ook mijn lessen voor bedoeld. In overleg zijn er ook andere niveaus mogelijk.
Tarieven
Tarief
- 25€
Pakkettarieven
- 5u: 125€
- 10u: 250€
online
- 25€/u
gratis lessen
Niels biedt de eerste les aan. Dit stelt je in staat om je eerste les te volgen en je behoeften af te stemmen op je volgende lessen.
- 30min.
Vergelijkbare leraren Wiskunde
Ton
's-hertogenbosch & online
- €40/u
Rick
's-Hertogenbosch & online
- €55/u
- 1e les gratis
Roel
's-Hertogenbosch & online
- €40/u
- 1e les gratis
Thomas
's-Hertogenbosch
- €18/u
- 1e les gratis
Luuk
's-Hertogenbosch & online
- €20/u
- 1e les gratis
Marouane
's-Hertogenbosch & online
- €60/u
Gonul
's-Hertogenbosch & online
- €30/u
- 1e les gratis
Emma
's-Hertogenbosch & online
- €35/u
- 1e les gratis
Rihanna
's-Hertogenbosch & online
- €20/u
- 1e les gratis
Daan
's-Hertogenbosch & online
- €23/u
- 1e les gratis
Ruben
's-Hertogenbosch
- €32/u
- 1e les gratis
Janna
Heesch & online
- €33/u
- 1e les gratis
Liesbeth
Oss
- €28/u
- 1e les gratis
Luc
Oss & online
- €29/u
- 1e les gratis
Roger
Veghel
- €25/u
- 1e les gratis
Mahmut Can
Veghel & online
- €30/u
- 1e les gratis
Omer
Oss & online
- €35/u
- 1e les gratis
Ivar
Oss & online
- €13/u
- 1e les gratis
Paul
Oss & online
- €22/u
- 1e les gratis
Nicole
Vlijmen & online
- €25/u
- 1e les gratis
-
Bekijk meer leraren wiskunde
