

Merel
- Tarief 13€
- Reactie 1h

13€/u
1e les gratis
- Spelling (NL)
- Latijn
Een student kinesitherapie (2e jaar) die lessen latijn in Antwerpen voor eerste en tweedejaars op de middelbare school.
- Spelling (NL)
- Latijn
Leslocatie
Over Merel
Ik (Merel) heb zelf ook latijn gestudeerd en was daar goed in dus ik zou graag mijn kennis met jullie willen delen.
Verder ben ik ook zeer rustig en wil niemand na de les een slecht gevoel geven, ik heb ook een luisterend oor en ben zeer geduldig als jullie mij vragen stellen.
Zelf ben ik ook studente maar in het hoger natuurlijk dus op dat opzicht leef ik een beetje mee in jullie leefwereld en kunnen we hopelijk samen ook een hele toffe les maken!
Over deze les
- VMBO
niveaus :
VMBO
- Nederlands
Alle talen die tijdens de les gesproken worden :
Nederlands
Mijn lestechniek die ik met de leerlingen ga toepassen is het veelvuldig gebruik maken van kaartjes tijdens het instuderen van de leerstof en tijdens het oefenen kan ik mee de oefeningen maken zodat de leerlingen het begrijpen.
Als we met de les beginnen is het belangrijk om eerst de woordenschat in te oefenen want zonder die woorden zal het moeilijk gaan in latijn. Daarna kan ik starten met het extra uitleg geven over de grammatica en kan ik achteraf samen met de leerlingen oefeningen maken en ook de moeilijkere oefeningen uitleggen.
Voor latijn liggen mijn specifieke vaardigheden in de grammatica en de woordenschat van de eerste en tweedejaarse middelbare scholieren.
Tarieven
Tarief
- 13€
Pakkettarieven
- 5u: 65€
- 10u: 130€
online
- 12€/u
gratis lessen
Merel biedt de eerste les aan. Dit stelt je in staat om je eerste les te volgen en je behoeften af te stemmen op je volgende lessen.
- 1uur
Vergelijkbare leraren Spelling (NL)
Huib
Varsseveld & online
- €49/u
Marjan
Mierlo & online
- €50/u
- 1e les gratis
Anouk (Universitair Student)
Almere & online
- €30/u
- 1e les gratis
Vera
Roermond & online
- €60/u
Sandy
Tilburg & online
- €39/u
- 1e les gratis
Hala
Eindhoven & online
- €23/u
- 1e les gratis
Marc
Utrecht & online
- €29/u
Martin
Apeldoorn & online
- €35/u
- 1e les gratis
Claire
Thorn & online
- €35/u
- 1e les gratis
Lauren
Rotterdam & online
- €35/u
- 1e les gratis
Anja
Amsterdam & online
- €34/u
- 1e les gratis
Nadine
Amsterdam & online
- €35/u
- 1e les gratis
Rosemarie
Utrecht & online
- €50/u
Piet
Amsterdam & online
- €48/u
- 1e les gratis
Jona
Utrecht & online
- €40/u
- 1e les gratis
Lisette
Wassenaar & online
- €50/u
- 1e les gratis
Margot
Amsterdam & online
- €50/u
- 1e les gratis
Lois
's-Hertogenbosch & online
- €45/u
- 1e les gratis
Myrthe
Soest & online
- €20/u
- 1e les gratis
Tessa
Wierden & online
- €30/u
- 1e les gratis
-
Bekijk meer leraren spelling (nl)
