

Het profiel Duncan en de bijbehorende contactgegevens zijn geverifieerd door onze experts
Duncan
- Tarief 20€
- Reactie 24h
-
Leerlingen12
Aantal leerlingen die door Duncan zijn begeleid sinds zijn start bij Superprof
Aantal leerlingen die door Duncan zijn begeleid sinds zijn start bij Superprof

20€/u
Helaas is deze leraar onbeschikbaar
- Scheikunde (Chemie)
- Chemische technologie
Chemische technoloog (HBO => WO) geeft bijles scheikunde, wiskunde en natuurkunde. Wonend in Barendrecht studerend in delft. Persoonsgebonden prive les!
- Scheikunde (Chemie)
- Chemische technologie
Leslocatie
-
Bij Duncan: Barendrecht
-
bij jou thuis of op een openbare plek : verplaatsing tot 10 km vanuit Barendrecht
-
Aanbevolen
Duncan is een geliefde leraar binnen zijn community. Hij werd aanbevolen voor zijn toewijding, heldere uitleg en hoge kwaliteit van de lessen. De ideale keuze om vol vertrouwen vooruitgang te boeken.
Over Duncan
Heb ruime ervaring met het geven van bijles aan Mavo, Havo en Vwo niveau. Sinds 2015 heb ik ongeveer 12 verschillende leerlingen bijles gegeven van eindexamen kandidaten tot de onderbouw. Daarnaast heb ik ook huiswerkbegeleiding gegeven op een middelbare school en ben ik nog steeds als ZZP'er in dienst bij Lyceo en het Bijlesnetwerk.
Over deze les
- Basisschool
- VMBO
- HAVO
- +11
niveaus :
Basisschool
VMBO
HAVO
VWO
MBO
WO Master
Afgestudeerd MBO
Volwassenenonderwijs
HBO
WO Bachelor
Afgestudeerd HBO
Afgestudeerd WO
WO Master afgerond
Anders
- Nederlands
Alle talen die tijdens de les gesproken worden :
Nederlands
Verschillende leerlingen heb verschillende behoeftes en daar pas ik mijn lesmethode op aan daarom bellen ik graag met u voor het inplannen van de eerste bijles en om te bespreken welke lesmethode het best past bij u of u zoon of dochter.
Als voorbeeld sommige leerlingen hebben een achterstand op gelopen door de afwezigheid van een docent, het niet hebben van een connectie met een docent of zijn een periode ziek geweest. Deze leerlingen hebben vaak problemen met lesstof die zij eigenlijk al zouden moeten beheersen. Bij dit soort leerlingen ga ik op zoek naar het onderliggende probleem en dan gaan we samen met de leerling de achterstand weg werken.
Een andere voorbeeld: er zijn leerlingen met name in de onderbouw die verkeerde leertechnieken gebruiken en daardoor teleurstellende cijfers behalen. Deze leerlingen hebben vaak een mentaliteit van: ‘ik kan dit vak niet, het vak is te moeilijke, ik snap het niet’. Hierdoor vinden zij het vak niet leuk en zijn ze niet gemotiveerd om er aan te werken. Bij dit soort leerlingen is het belangrijk om ze de juiste leertechnieken aan te leren en ze extra te motiveren door het geven van complimenten. Als vervolgens de cijfers voor het vak ook omhoog gaan kan het zelfs een van hun betere vakken worden.
In mijn ervaring is het vaak in het begin van het bijlestraject nodig om meerdere bijlessen te doen om de achterstanden weg te werken. Vervolgens als de cijfers omhoog gaan kunnen deze bijlessen afgebouwd worden tot incidenteel. Veder heb ik de regel dat per uur bijles er in principe maar één vak wordt gegeven zodat tijdens de bijles diep genoeg in de lesstof kan worden gedoken.
Aanbevelingen
De aanbevelingen komen van familieleden en kennissen van deze leraar Scheikunde (Chemie).
Duncan is een fijne leraar. Goede afspraken kun je met hem maken.
De lessen zijn doelgericht, pakt de problemen goed aan en is duidelijk en geduldig. Geeft een goede feedback naar de ouder aansluitend na de les.
Top!Ik, als wanhopige mbo'er wil graag naar het hbo maar voor die studie heb ik wiskunde b nodig. Ik kon jammer genoeg geen wiskunde lessen op het mbo volgen omdat ze dat niet hadden.
Ik heb toen zo snel mogen naar een begeleider gezocht en zo vond ik Duncan. Ik ben toen "Getal en Ruimte" gaan studeren onder begeleiding van Duncan. Duncan kan goed uitleggen, soms een beetje te snel, maar dat geef ik wel aan. Hij heeft mij ook geleerd hoe ik de GR moet gebruiken, wat erg handig is!
Vanaf 16 maart krijg ik begeleiding van Duncan. Ik ben nu bezig met hoofdstuk 6.2 ( 8 mei )Bekijk meer aanbevelingen
Tarieven
Tarief
- 20€
Pakkettarieven
- 5u: 100€
- 10u: 200€
Vergelijkbare leraren Scheikunde (Chemie)
Radjiskumar
Barendrecht & online
- €28/u
- 1e les gratis
Joëlle
Barendrecht
- €12/u
- 1e les gratis
Wessel
Heerjansdam & online
- €14/u
- 1e les gratis
Sevil
Barendrecht & online
- €30/u
- 1e les gratis
Wouter
Barendrecht & online
- €20/u
- 1e les gratis
Lana
Barendrecht
- €15/u
- 1e les gratis
Sarah
Ridderkerk & online
- €20/u
- 1e les gratis
Damian
Papendrecht & online
- €30/u
- 1e les gratis
Reshika
Rotterdam & online
- €25/u
- 1e les gratis
Kimberly
Rotterdam & online
- €25/u
- 1e les gratis
Monisha
Ridderkerk
- €35/u
- 1e les gratis
Desray
Rotterdam & online
- €18/u
- 1e les gratis
Sueda
Rotterdam & online
- €30/u
- 1e les gratis
Sudi
Zwijndrecht & online
- €25/u
- 1e les gratis
Joey
Capelle aan den IJssel & online
- €20/u
- 1e les gratis
Mazhar
Rotterdam & online
- €18/u
- 1e les gratis
Floor
Rotterdam & online
- €20/u
Daan
Rotterdam & online
- €25/u
- 1e les gratis
Reinier
Rotterdam
- €25/u
- 1e les gratis
Philip
Rotterdam & online
- €15/u
- 1e les gratis
-
Bekijk meer leraren scheikunde (chemie)
