

Het profiel van Yvette en de bijbehorende contactgegevens zijn geverifieerd door onze experts
Yvette
- Tarief 35€
- Reactie 24h
-
Leerlingen3
Aantal leerlingen die door Yvette zijn begeleid sinds haar start bij Superprof
Aantal leerlingen die door Yvette zijn begeleid sinds haar start bij Superprof

35€/u
1e les gratis
- Nederlands (NT2)
- Leesvaardigheid - Nederlands
- Spreekvaardigheid - Nederlands
- Schrijfvaardigheid - Nederlands
- Luistervaardigheid - Nederlands
Ik ben een enthousiaste leerkracht basisonderwijs en orthopedagoog met inmiddels meer dan 10 jaar ervaring in het geven van Nederlandse les in het buitenland.
- Nederlands (NT2)
- Leesvaardigheid - Nederlands
- Spreekvaardigheid - Nederlands
- Schrijfvaardigheid - Nederlands
- Luistervaardigheid - Nederlands
Leslocatie
Aanbevolen
Yvette is een geliefde lerares binnen haar community. Ze werd aanbevolen voor haar toewijding, heldere uitleg en hoge kwaliteit van de lessen. De ideale keuze om vol vertrouwen vooruitgang te boeken.
Over Yvette
Mijn naam is Yvette Hofman. Ik ben geboren en opgegroeid in Nederland en woon sinds 2014 in Oostenrijk. Ik heb een bacheloropleiding tot leerkracht basisonderwijs afgerond en daarna een master in orthopedagogiek aan de Universiteit Utrecht. Al meer dan tien jaar begeleid ik mensen in hun leerproces, altijd met aandacht voor hun eigen tempo, talenten en motivatie.
Naast mijn werk als orthopedagoog geef ik ook Nederlandse taallessen aan iedereen die de taal wil leren of verbeteren – zowel kinderen als volwassenen, beginners of gevorderden. Ik vind het belangrijk dat leren leuk en positief is, zodat je met plezier en zelfvertrouwen vooruitgang boekt.
In mijn lessen combineer ik duidelijke structuur met speelse en praktische oefeningen. Daarbij kijk ik altijd naar de individuele behoeften en doelen van de cursist: de één wil beter leren lezen en schrijven, de ander wil zijn woordenschat uitbreiden of juist zelfverzekerd leren spreken. Zo zorgen we er samen voor dat Nederlands leren niet alleen nuttig, maar ook leuk is.
Over deze les
- Alle niveaus
- Nederlands
Alle talen die tijdens de les gesproken worden :
Nederlands
Tijdens een eerste gesprek wordt gesproken over jouw behoeften. Waarom wil je graag Nederlands leren en welke facetten van de taal zouden de meeste aandacht moeten krijgen? Iedereen heeft andere doelen en wensen en mijn lessen woorden daarop aangepast. Ik geef les aan iedereen, jong en oud, die de Nederlandse taal wil leren, of nog beter wil beheersen. Ik vind het belangrijk om een bepaalde structuur aan te brengen in de lessen, zodat er zoveel mogelijk uit het uur gehaald kan worden, maar tegelijkertijd moet er ruimte zijn voor afwisseling en improvisatie. Door mijn ervaring als leerkracht en orthopedagoog weet ik hoe ik mensen snel op hun gemak kan stellen. Bovendien heb ik zelf ervaren hoe het is om een vreemde taal te leren (Duits en Engels), dus ik kan met goed inleven.
Aanbevelingen
De aanbevelingen komen van familieleden en kennissen van deze leraar Nederlands (NT2).
Yvette is een bijzonder warme en toegankelijke docent, bij wie je je meteen op je gemak voelt. Wat haar echt onderscheidt, is haar vermogen om al na een kort gesprek precies aan te voelen wat een kind nodig heeft. Mijn dochter Lorèn zat bij haar in groep 3 en 4 en ging altijd met plezier naar haar lessen. In haar klas voelde ze zich gezien, gesteund en helemaal op haar plek.
Dankzij Yvette heeft Lorèn in die jaren grote stappen gezet in haar ontwikkeling van het Nederlands, maar minstens zo belangrijk: ze kreeg meer zelfvertrouwen en plezier in leren. Yvette creëert een veilige en stimulerende omgeving en straalt oprechte betrokkenheid uit — je merkt aan alles dat ze er echt voor de kinderen is.
Ik kan haar dan ook van harte aanbevelen.Yvette is a wonderful teacher. Her lessons have a huge positive impact on the children. On the one hand, she really knows how to help the children make progress, which makes them very motivated. I would describe her lessons as very effective. She also has a wonderful knack for striking the right tone with each child. She is extremely committed and her positive approach made my daughter feel very seen. She has taught both of my daughters and the lessons have made a huge difference to their school performance.
My 8-year-old daughter has been receiving Dutch lessons from Yvette for a year now, and it’s amazing how far she’s come. Even though she’s never lived in the Netherlands, she can read, write, and speak Dutch almost like a native.
Yvette’s teaching is always very clear, with just the right mix of patience, humor, and structure. Thanks to her dedication, my daughter actually enjoys learning Dutch, even after a long day of school.
As a parent, I’m always well informed. I feel involved in the learning process and receive thoughtful updates about my daughter’s progress. My daughter is lucky to have her!Yvette heb ik leren kennen doordat ik op zoek was naar een lerares die mijn kinderen Nederlands zou kunnen leren. Ze geeft mijn zoon nu ongeveer 2 jaar les en hij gaat met sprongen vooruit. Ze legt dingen duidelijk en boeiend uit, en past haar leermethodes aan op het niveau van mijn zoon. En soms past ze het ook aan op de emotionele stemming van mijn zoon ( hij is puber..;- ) Daardoor heeft Yvette zijn vertrouwen gekregen, maar ook door haar geduld, professionaliteit en motivatie. Ze moedigt hem aan om in zichzelf te geloven. Kortom, Yvette is een geweldig mens van binnen en van buiten, die heel duidelijk plezier in haar werk heeft!
Bekijk meer aanbevelingen
Tarieven
Tarief
- 35€
Pakkettarieven
- 5u: 175€
- 10u: 350€
online
- 35€/u
gratis lessen
Yvette biedt de eerste les aan. Dit stelt je in staat om je eerste les te volgen en je behoeften af te stemmen op je volgende lessen.
- 1uur
Vergelijkbare leraren Nederlands (NT2)
Kamiel
's-Hertogenbosch & online
- €45/u
- 1e les gratis
Lois
's-Hertogenbosch & online
- €42/u
- 1e les gratis
Daisy
's-Hertogenbosch & online
- €25/u
- 1e les gratis
Britt
's-Hertogenbosch & online
- €30/u
- 1e les gratis
Jan
's-Hertogenbosch & online
- €50/u
- 1e les gratis
Milena
's-Hertogenbosch & online
- €27/u
- 1e les gratis
Kirtika
Rosmalen & online
- €17/u
- 1e les gratis
Elina
Helvoirt & online
- €25/u
- 1e les gratis
Maartje
Oss & online
- €55/u
- 1e les gratis
Irma
Waardenburg & online
- €30/u
- 1e les gratis
Julie
Oss & online
- €31/u
- 1e les gratis
Joan
Kaatsheuvel & online
- €29/u
- 1e les gratis
Noreen
Geldermalsen & online
- €20/u
- 1e les gratis
Sven
Tilburg & online
- €33/u
Wicky
Eindhoven & online
- €35/u
- 1e les gratis
Julia
Wageningen & online
- €35/u
- 1e les gratis
Piet
Amsterdam & online
- €48/u
- 1e les gratis
Mehdi Zamani
Amsterdam & online
- €40/u
- 1e les gratis
Sten
Amsterdam & online
- €35/u
Isabel
Eindhoven & online
- €40/u
- 1e les gratis
-
Bekijk meer leraren nederlands (nt2)
