
Melissa
Geverifieerd lerarenprofiel
- Uurtarief 18€
- Reactietijd 24h
- Aantal studenten 1
Helaas is deze leraar onbeschikbaar. Onze excuses voor het ongemak.
Verzorgende ig'r in de gehandicaptenzorg geeft bijles en begeleiding op jouw behoeften aangepast!
-
- Veen
- Bij de leraar thuis
- Bij jou thuis
Over deze les
Alles is aangepast aan de leerling. Zijn of haar leer tempo, leer vermogen noem maar op! Ik heb geduld en herhaal het graag als dat nodig is. Raakt de leerling in paniek of weet hij of zij het even niet meer? Vervelend maar samen gaan komen we er wel!
onderwerpen
- Begeleiding voor leerlingen die problemen hebben met lezen
- Begeleiding voor leerlingen met ADHD
- Begeleiding voor leerlingen met autisme
-
+2
Begeleiding voor leerlingen met ADD
Begeleiding voor leerlingen met een handicap
talen
- Nederlands
niveaus
- Basisschool
- VMBO
- MBO
-
+3
Volwassenenonderwijs
Anders
Afgestudeerd MBO
Over Melissa
Als afgestudeerde verzorgende ig in de gehandicaptenzorg heb veel ervaringen met mensen met een "beperking". Ik heb ervaring met kinderen met verschillende aandoeningen van autisme tor adhd en van add tor lees problemen.
Mocht je meer willen weten of eerst een keer kennis komen maken kan dat ook! Bij jou of bij mij thuis maakt voor mij niet uit. Alles voor de prettigste leer omgeving!
Aanbevelingen
Les recommandations proviennent des proches et des connaissances de ce professeur Begeleiding voor leerlingen die problemen hebben met lezen.
Door haar eigen ervaring met en op diverse vlakken , is zei de beste leraar die er maar te bedenken is
Haar lessen zijn duidelijk en interessant .
Bekijk meer aanbevelingen
Tarieven
pakketten
- 5u: 90€
- 10u: 180€
Specificaties
De reiskosten zijn afhankelijk van de kilometers.