

Het profiel van Twan en de bijbehorende contactgegevens zijn geverifieerd door onze experts
Twan
- Tarief 18€
- Reactie 23h
-
Leerlingen1
Aantal leerlingen die door Twan zijn begeleid sinds zijn start bij Superprof
Aantal leerlingen die door Twan zijn begeleid sinds zijn start bij Superprof

18€/u
Helaas is deze leraar onbeschikbaar
- Natuurkunde
- Wiskunde B
- Rekenkunde
- Goniometrie
- Geometrie
Tweedejaars Natuur- en Sterrenkunde student aan UvA, propedeuse gehaald en enthousiaste werkwijze!
- Natuurkunde
- Wiskunde B
- Rekenkunde
- Goniometrie
- Geometrie
Leslocatie
- online
-
bij jou thuis of op een openbare plek : verplaatsing tot 10 km vanuit Beverwijk
Aanbevolen
Twan is een geliefde leraar binnen zijn community. Hij werd aanbevolen voor zijn toewijding, heldere uitleg en hoge kwaliteit van de lessen. De ideale keuze om vol vertrouwen vooruitgang te boeken.
Over Twan
Ik merkte naarmate ik verder kwam op de middelbare school dat steeds meer leerlingen vastliepen in de stof. Daarom kwam ik steeds vaker in een positie waar ik het een en ander kon uitleggen aan mijn medeleerlingen. Wanneer het lukte om de stof op mijn eigen manier over te kunnen brengen op een ander, en ze op deze manier te helpen, merkte ik dat lesgeven iets voor mij kon zijn. Ik begrijp dat niet alles in één keer te snappen valt, daarom ben ik ook zeer geduldig en blijf ik proberen totdat de leerling dat ene 'eureka-moment' heeft.
Over deze les
- VMBO
- HAVO
- VWO
niveaus :
VMBO
HAVO
VWO
- Nederlands
Alle talen die tijdens de les gesproken worden :
Nederlands
Oefening baart kunst, zo ook bij schoolwerk. Daarom ligt mijn focus bij de bijlessen ook bij het maken van opdrachten. In mijn uitleg wil ik de leerling laten zien waarom methodes zijn zoals ze zijn en hoe ze precies werken om zijn/haar basisbegrip te ontwikkelen. Mijn gebruikelijke lesduur is anderhalf uur, zowel één als twee uur is ook mogelijk.
Aanbevelingen
De aanbevelingen komen van familieleden en kennissen van deze leraar Natuurkunde.
Twan is een geduldige en motiverende leraar die snel doorziet wat de leerling nodig heeft om te verbeteren. Hij toetst ook of de leerling zijn uitleg echt goed begrijpt. Hij houdt van zijn vak en dat is merkbaar. En verder is het een heel vriendelijke jongen die makkelijk contact maakt.
Twan staat dicht bij de leerling. Hij draagt niet alleen zijn kennis over maar motiveert ook. Hij kan goed hoofd- van bijzaken onserscheiden en dit op een natuurlijke manier overbrengen.
Twan heeft altijd zijn zaakjes op orde gehad. Hij heeft veel verstand van Natuur/wiskunde en weet dit ook simpel en herkenbaar uit te leggen. Twan heeft mij zelfs nog geholpen met mij natuurkunde examen vorig jaar. Ik had een 7,5! Dussss kies voor Twan!
Twan is uitermate geschikt als leraar. Hij studeert natuurkunde aan de universiteit van Amsterdam en slaagt daar goed in. Hij heeft hierdoor een sterke natuur- en wiskunde achtergrond en bezit de benodigde retorische en educatieve vaardigheden om deze kennis goed over te brengen.
Bekijk meer aanbevelingen
Tarieven
Tarief
- 18€
Pakkettarieven
- 5u: 80€
- 10u: 150€
online
- 18€/u
Reiskosten
- + 3€
Vergelijkbare leraren Natuurkunde
Maurits
Beverwijk & online
- €25/u
- 1e les gratis
Tim
Beverwijk & online
- €22/u
- 1e les gratis
Lotte
Santpoort-Noord
- €20/u
- 1e les gratis
Sebastiaan
IJmuiden
- €21/u
- 1e les gratis
Dex
Assendelft & online
- €17/u
- 1e les gratis
Yannick
Velserbroek & online
- €20/u
- 1e les gratis
Seb
Santpoort-Noord & online
- €15/u
- 1e les gratis
Gordey
Assendelft & online
- €22/u
- 1e les gratis
Laurens
Haarlem & online
- €50/u
- 1e les gratis
Melvin
Krommenie & online
- €45/u
- 1e les gratis
Floris
Koog aan de Zaan & online
- €18/u
- 1e les gratis
Axel
Haarlem & online
- €30/u
- 1e les gratis
Nordin
Zaandam & online
- €30/u
- 1e les gratis
Lana
Haarlem & online
- €21/u
- 1e les gratis
Bram
Aerdenhout
- €25/u
- 1e les gratis
Luca
Lijnden & online
- €20/u
- 1e les gratis
Hugo
Amsterdam & online
- €35/u
- 1e les gratis
Lorenzo
Amsterdam & online
- €25/u
- 1e les gratis
Wiskundedocent
Amsterdam & online
- €40/u
- 1e les gratis
Saloua
Amsterdam & online
- €35/u
- 1e les gratis
-
Bekijk meer leraren natuurkunde