

Het profiel van Ivar en de bijbehorende contactgegevens zijn geverifieerd door onze experts
Ivar
- Tarief 60€
- Reactie 5h
-
Leerlingen27
Aantal leerlingen die door Ivar zijn begeleid sinds zijn start bij Superprof
Aantal leerlingen die door Ivar zijn begeleid sinds zijn start bij Superprof

60€/u
Helaas is deze leraar onbeschikbaar
- Faalangst
Studiebegeleider met ruim 10 jr ervaring begeleidt studenten die hinder ondervinden van faalangst, perfectionisme, AD(H)D, uitstelgedrag, motivatiegebrek, autisme en dyslexie.
- Faalangst
Leslocatie
- online
-
bij jou thuis of op een openbare plek : verplaatsing tot 40 km vanuit Amsterdam
Super tutor
Ivar is een van onze beste leraren Faalangst. Een goed profiel, een indrukwekkend diploma en uitstekende beoordelingen.
Over Ivar
Ik ben ervan overtuigd dat veruit de meeste studiestrubbelingen opgelost kunnen worden door op zoek te gaan naar die leer-, werk-, schrijf- of studiestrategie die bij jou past.
Ik ben Ivar, en vanaf 2009 heb ik als docent aan de UvA gewerkt en heb ik, naast het doen van sociaalwetenschappelijk onderzoek, het ontwerpen en geven van trainingen, ook drie jaar lang interdisciplinaire bachelor-scripties begeleid.
Daarna ben ik zzp’er geworden en heb ik onder meer bij ‘Studiemeesters’ gewerkt en begeleiding gegeven aan studenten verloskunde, antropologie, psychologie, politicologie, sociologie, bestuurskunde, criminologie, geschiedenis, theologie, de hotelschool, kunstmatige intelligentie, de politieacademie, bouwkunde, Nederlands, fysiotherapie, ergotherapie, Engels, Duits, de Pabo, werktuigbouwkunde, geneeskunde, diergeneeskunde, verpleegkunde, rechtsgeleerdheid, bosbouw, de zeevaartschool, AMFI en Nyenrode. En meer.
Hiermee zeg ik niet dat ik van al die studies inhoudelijk verstand heb. Dat heb ik namelijk niet. Heel simpel. Ik ben zelf ooit begonnen met een interdisciplinaire sociaalwetenschappelijke propedeuse aan de UvA, waarna ik achtereenvolgens de bachelor antropologie en de internationale politicologie-master ‘Conflict Resolution and Governance’ heb afgerond. Ik ben dus een sociaal-wetenschapper. Officieel MSc., 'Master of Science'.
Wat ik wél zeg is dat ik heel veel verschillende studenten van heel veel verschillende opleidingen, met heel veel verschillende opdrachten en heel veel verschillende bijkomende uitdagingen heb gezien én heb kunnen helpen. Mijn ervaring is dan ook dat de meeste studieproblemen opgelost kunnen worden door te kijken naar de manier van werken. Hoe leer jij? Hoe lees jij? Hoe maak je aantekeningen? Hoe richt jij je studietijd in? Hoe slaap je? Hoe wissel je focus en ontspanning af? Hoe bereid je je voor op een tentamen? Hoe pak je een schrijfopdracht aan? Hoe maak je gebruik van bronnen? Et cetera, et cetera, et cetera.
Door op deze manier bezig te zijn met mijn vak heb ik enorm veel geleerd over verschillende studie-gerelateerde strategieën die wel en niet werken voor verschillende mensen. Dat verklaart misschien waarom het mij vaak lukt om ook studenten met andere uitdagingen te helpen. De manier waarop verschillende mensen leren boeit mij. Hoe komt iemand met add of adhd in een hyperfocus terecht? Wanneer is dat wel, en wanneer is dat niet handig? Op welke manier kan iemand met een vorm van autisme een ingewikkeld concept onder de knie krijgen? Hoe werken onze hersenen als we slapen en hoe als we wakker zijn? Hoe ontstaat uitstelgedrag? Wat doet iemand met faalangst en hoe is dat te veranderen? Wat gebeurt er als we leren voor een tentamen en hoe verhoudt dit zich tot het maken van het daadwerkelijke tentamen? Dit zijn vragen die mij intrigeren en bezighouden en waarin ik mij met heel veel interesse verdiep.
Mijn doel is om de zorgen van studenten en leerlingen weg te nemen door hen met inzicht in hun eigen kunnen en routines te laten komen tot nieuwe, gewenste resultaten.
Hopelijk tot snel!
Over deze les
- Alle niveaus
- Nederlands
Alle talen die tijdens de les gesproken worden :
Nederlands
Mijn doel is om jou verder te helpen met je studie en je perspectief te bieden, waar je ook tegenaan loopt. Ook als dat ogenschijnlijk onhaalbare deadlines zijn!
--- meer info is ook te vinden op (Opgeslagen informatie) ---
Mijn begeleiding bestaat uit twee samenwerkende componenten; een inhoudelijke component en een procescomponent. Wanneer iemand hulp vraagt bij het bedenken van onderwerpen voor een eerstejaars essay bijvoorbeeld, ligt het voor de hand om ook in te gaan op academische schrijfvaardigheid.
Inhoudelijk kun je mij alles vragen over kwalitatief onderzoek, het schrijven van essays, papers en scripties, en over onderwerpen en opdrachten binnen de sociale wetenschappen (in de breedste zin van het woord). Bovendien heb ik met meer dan 10 jaar ervaring als studiecoach, scriptiebegeleider, docent, onderzoeker, huiswerkbegeleider en mentor, inmiddels zoveel verschillende studenten geholpen dat ik met (afstudeer)opdrachten van de meest uiteenlopende studies in aanraking ben geweest; van kunstmatige intelligentie tot aan verloskunde (Serieus? Jep).
De procescomponent richt zich op academische vaardigheden (ook in de breedste zin van het woord). Ik begeleid veel studenten die het gevoel hebben tegen de grenzen van hun ‘academische kunnen’ aan te lopen, zonder dat ze precies weten wat er aan de hand is. Dat zoeken we dan samen uit. Hierbij speelt basale kennis over de werking van de hersenen vaak een belangrijke rol. Deze begeleidingscomponent heeft daarom vaak ook veel waarde voor studenten en leerlingen die worstelen met bijvoorbeeld dyslexie, autisme, ad(h)d, faalangst, perfectionisme, paniekaanvallen, motivatiegebrek, studieontwijkend gedrag (sog), of schrijfangst.
Hoe jouw begeleiding eruit gaat zien, hangt natuurlijk af van je hulpvraag. Daarom vind ik het fijn om eerst even kennis met elkaar te maken. Dat geeft ons allebei de gelegenheid om in te schatten wat er wel en niet kan, en biedt mij de kans om jou uit te leggen hoe ik jou zou helpen. Daarna kunnen we met dat plan van start.
Als je twijfelt… raad ik je aan om die eerste gratis kennismaking gewoon in te plannen.
Wie weet tot snel!
Aanbevelingen
De aanbevelingen komen van familieleden en kennissen van deze leraar Faalangst.
Wil je in één keer dat belangrijke vak halen, of je scriptie op tijd -en goed- inleveren dan is Ivar je man. Ivar heeft razendsnel door 1. wat je opleiding vraagt 2. waar jij mee zit. Er gaat dus geen kostbare tijd meer verloren. Ivar heeft mij begeleid bij het afronden van mijn Hbo opleiding. En we hebben gelachen samen. Ik raad zijn hulp van harte aan.
Ivar is een vriendelijke en geduldige docent met veel parate kennis die je op een kalme manier kan helpen om zelf tot nieuwe inzichten te komen. Ik ken hem al jaren, via de universiteit waar wij beiden gestudeerd hebben. In het verleden heeft hij vaak stukken van mij gelezen en door die simpelweg met hem te bespreken, kon ik de kwaliteit van mijn werk verbeteren. Ik raad iedereen van harte aan met Ivar te werken.
Ik kan zonder enige twijfel zeggen dat de begeleiding van Ivar cruciaal is geweest om ervoor te zorgen dat ik mijn masterscriptie na 4 jaar eindelijk afrondde. Mijn perfectionisme, AD(H)D, faalangst en keuzestress maakten het afronden ontzettend lastig; het was nooit goed genoeg en ik bleef twijfelen over de structuur en inhoud van mijn stukken. Ivar hielp mij hierbij met zijn positieve coaching en zijn waardevolle adviezen. Ivar luistert oprecht naar je en geeft je het gevoel begrepen te worden. Hij kan zaken duidelijk uitleggen, of nou gaat over het schrijven van je discussie of de ethische overwegingen bij het opzetten van wetenschappelijk onderzoek. Ivar weet je op een geduldige en ontspannen manier te helpen. Als je in de put zit, weet Ivar je daar weer uit te helpen. Door zijn hulp weet je hoe je verder moet. Ik kan Ivar alleen maar van harte aanbevelen!
Ivar is een enorm empathische, goed luisterende, scherpdenkende begeleider die in iedereen het beste naar voren weet te halen. Ik vertrouw vol op zijn vermogen om jou goed te helpen!
Ik heb met hem samengewerkt om mensen te helpen, en ik kan niet anders dan zeer positief over hem zijn.
- KingeIvar is de allerbeste begeleider en verdient met 100% de titel Superprof.
Ivar heeft mij tijdens mijn studie met verschillende onderdelen geholpen.
Ivar is ontzettend goed in het maken van een realistische planning. Hij kan ingewikkelde stof omzetten in een duidelijk verhaal en heeft goeie technieken die je kan gebruiken bij het leren of maken van een scriptie.
Als je hulp of begeleiding nodig hebt raad ik je Ivar aan. Ben nog nooit zo goed geholpen en zonder Ivar had ik het nooit gehaald!Ivar is in mijn ervaring meer dan een vertrouwenswaardige leraar en coach. Gedurende een moeilijke periode van belangrijk studie/loopbaan keuzes heeft Ivar mij niet alleen geocached maar ook een luisterend oor geboden. Door zijn goede inlevingsvermogen kreeg ik het gevoel gehoord en begrepen te worden. Zijn ervaringen begrip en adviezen hebben mij dan ook erg geholpen in mijn keuzes. Een absolute aanrader dus als je opzoek bent naar meer dan een leraar.
Bekijk meer aanbevelingen
Tarieven
Tarief
- 60€
Pakkettarieven
- 5u: 270€
- 10u: 500€
online
- 60€/u
Specificaties
Gratis half uur: Ons eerste contact bestaat uit een gratis gesprek van maximaal een half uur om te kijken of er een klik is. Wanneer jij na dat eerste gesprek door wil met de begeleiding, plannen we er nog een betaalde afspraak aan vast of maken we voor een ander moment een nieuwe afspraak van 30, 60, 90 of 120 minuten (op basis van €50,- per 60 minuten).
Annuleren: Annuleren kan kosteloos tot 48 uur voor een afspraak (let op! Dat zijn twee volledige werkdagen). Daarna wordt de afspraak in rekening gebracht. In geval van overmacht wordt de afspraak wel in rekening gebracht, maar kun je die afspraak op een ander tijdstip gratis inhalen.
Pakketten: Ik ben geen voorstander van pakketdeals (maar heb ze op advies van Superprof wel staan). Ik ben er geen voorstander van omdat je soms na één of twee lessen al geholpen bent en dan niets meer aan de rest van je pakket hebt. Zonde van je geld. Ik heb liever dat we samen kijken wat nodig is en op basis daarvan lessen inplannen.
Video Ivar
Vergelijkbare leraren Faalangst
Joy
Amsterdam & online
- €60/u
- 1e les gratis
Liz
Amsterdam & online
- €30/u
- 1e les gratis
Sebastiaan
Leidschendam & online
- €49/u
- 1e les gratis
Lyan
Roosendaal & online
- €40/u
- 1e les gratis
Idriss
Papendrecht & online
- €30/u
- 1e les gratis
João
Den Haag & online
- €30/u
- 1e les gratis
Ben
Heerlen & online
- €19/u
- 1e les gratis
Annemieke
Rotterdam & online
- €90/u
- 1e les gratis
Sylvia
Rotterdam & online
- €50/u
- 1e les gratis
Klementine
Zwolle & online
- €45/u
- 1e les gratis
Bart
Utrecht & online
- €90/u
- 1e les gratis
Kim
Delft & online
- €40/u
- 1e les gratis
Tessa
Pijnacker & online
- €40/u
- 1e les gratis
Sanne
Almelo & online
- €15/u
- 1e les gratis
Ivana
Almere & online
- €34/u
- 1e les gratis
Samir
Den Haag & online
- €15/u
- 1e les gratis
Chelsea
Amsterdam & online
- €80/u
- 1e les gratis
Carolina
Amsterdam & online
- €40/u
- 1e les gratis
Carmen
Hartwerd & online
- €30/u
- 1e les gratis
Be YourStar
Ridderkerk & online
- €70/u
- 1e les gratis
-
Bekijk meer leraren faalangst