
Tina
Geverifieerd lerarenprofiel
- Uurtarief 17€
- Reactietijd 24h
Helaas is deze leraar onbeschikbaar. Onze excuses voor het ongemak.
WO student Taal en Communicatie geeft bijles in Nederlandse taal gericht op lees- en schrijfvaardigheid
-
- Almere
- Bij de leraar thuis
- Online (via webcam)
Over deze les
Ik vind het belangrijk dat de lessen verlopen zoals jij dat fijn vindt. Dat betekent dat als jij graag gestructureerd les wilt krijgen, dat dat is hoe wij het gaan aanpakken. Heb jij liever een vrije les met minder structuur, dan doen wij het op die manier. Het is voor mij het meest van belang dat de lessen zo worden gegeven dat jij er het meest uit kan halen! Laten we dus overleggen over hoe jij wilt dat de les wordt vormgegeven en dan zal ik mij daarop aanpassen. :-)
onderwerpen
- Nederlands (schoolvak)
- Lezen (NL)
- Begrijpend Lezen (NL)
-
+3
CV en sollicitatiebrief
Schrijfhulp (NL)
Creatief schrijven
talen
- Nederlands
niveaus
- Alle niveaus
Over Tina
Ik studeer Nederlandse taal en communicatie (2e jaar) op de Universiteit van Amsterdam. Voor mijn WO-studie heb ik een marketing en communicatie diploma op mbo 4 en een propedeuse social work op het hbo behaald.
Mijn ervaring bestaat uit het ondersteunen van hbo- en mbo-studenten bij het begrijpen van de lesstof, het schrijven van projecten en verdere studiebegeleiding waar nodig. Daarnaast heb ik een eigen bedrijf gericht op het controleren en corrigeren van teksten, heb ik een eigen blog waar ik regelmatig op post en schrijf ik artikelen voor het blog van een jongerenorganisatie.
Tarieven
pakketten
- 5u: 80€
- 10u: 153€
webcam
- 17€/u
Specificaties
Annuleren van de les is mogelijk tot 48 uur voor aanvang van de afspraak. Wij kunnen dan gezamenlijk een nieuw moment afspreken. Bij het te laat annuleren van de les breng ik het volledige lesbedrag in rekening.