

Dit is de ultieme leraar. Een profiel van hoge kwaliteit, een geverifieerd diploma en een gegarandeerde respons. Mick zal zorgvuldig je eerste StatistiekStatistiek les organiseren.
Mick
Dit is de ultieme leraar. Een profiel van hoge kwaliteit, een geverifieerd diploma en een gegarandeerde respons. Mick zal zorgvuldig je eerste StatistiekStatistiek les organiseren.
- Tarief 55€
- Reactie 2h
-
Leerlingen50+
Aantal leerlingen die door Mick zijn begeleid sinds zijn start bij Superprof
Aantal leerlingen die door Mick zijn begeleid sinds zijn start bij Superprof

55€/u
Helaas is deze leraar onbeschikbaar
- Statistiek
WO Student Econometrie (statistiek) met 3 jaar ervaring in bijles geven - Groningen
- Statistiek
Leslocatie
-
Bij Mick: Amsterdam
- online
-
bij jou thuis of op een openbare plek : verplaatsing tot 10 km vanuit Amsterdam
-
Ambassadeur
Dit is de ultieme leraar. Een compleet profiel, een geverifieerd diploma en een snelle responstijd. Mick zal met plezier je eerste Statistiek les verzorgen.
Over Mick
Mijn studie econometrie bestaat uit 80% wiskunde en statistiek vakken. Dit komt erg van pas bij het bijles geven. Veel leerlingen hebben namelijk problemen met wiskunde terwijl wiskunde bijna in elk vak weer terug komt. Er is te weinig basis kennis aanwezig. Dit is erg zonde want met een beetje hulp zal de leerling niet alleen bij wiskunde maar dus ook bij andere vakken erg vooruit gaan!
Mijn tweede studie is Filosofie. Deze studie leert vooral het kritisch denken. Niet zomaar een antwoord accepteren maar echt willen onderzoeken waarom iets waar is. Deze houding is zeer nuttig. Als je echt begrijpt waarom een antwoord goed is onthoud je het veel beter dan wanneer je het uit het hoofd leert!
Mijn drie jaar ervaring als studiebegeleider helpt waarschijnlijk nog het meest. Hier heb ik bijles gegeven aan het vmbo, de havo en het vwo in alle exacte en economische vakken. Ook heb ik hier veel geleerd over de beste aanpak om iets uit te leggen, effectief overhoren en hoe je studeren leuker maakt. Veel van de leerlingen die ik geholpen heb geven aan het vak ineens een stuk leuker te vinden wat leidt tot meer motivatie en dus hogere cijfers!
Over deze les
- Basisschool
- VMBO
- HAVO
- +7
niveaus :
Basisschool
VMBO
HAVO
VWO
MBO
Afgestudeerd MBO
Volwassenenonderwijs
HBO
Anders
WO Bachelor
- Nederlands
Alle talen die tijdens de les gesproken worden :
Nederlands
Mijn drie jaar werkervaring als bijlesdocent en studiebegeleider heeft mij veel geleerd over de beste aanpak om iemand te helpen. Ik ben gespecialiseerd in de volgende methodes:
Huiswerkbegeleiding
Vaak ligt het probleem in de onderbouw niet bij het niet goed kunnen begrijpen van stof maar bij het 'leren leren'. Vanaf de eerste klas wordt er steeds meer van de leerling zelf verwacht. Zelfstandig kunnen plannen, op tijd het huiswerk af hebben en op tijd beginnen met leren. Wanneer een leerling dit niet goed kan zullen de resultaten verder achteruitgaan naarmate er meer wordt verwacht.
Gelukkig heb ik dit probleem vaker gezien en altijd succesvol kunnen helpen. Samen met uw zoon/ dochter ga ik planningen maken, hem of haar leren hoe je het beste leert voor elk vak en veel stof samen doornemen. Een methode die drie keer beter werkt dan alleen maar 'bijles'/ uitleg geven.
Vakspecifieke bijles
Veel moeite met een of meerdere bepaalde vakken? Dan is vakspecifieke bijles het handigst! Hier geef ik alleen bijles in de exacte vakken (wiskunde, natuurkunde, scheikunde) plus biologie en economie, omdat dit de vakken zijn waar ik heel goed in ben (allemaal een 8 of hoger op mijn vwo eindlijst). Hier help ik door met behulp van vragen precies uit te zoeken welke kennis mist en dit vervolgens uitvoerig te bespreken. Ook geef ik veel tips over hoe je bepaalde vraagstukken het best kan aanpakken en laat ik zien hoe je bepaalde vraagstukken schematisch kan oplossen. Een aanpak die over de jaren erg succesvol bleek.
Examentrainingen
Nog even dat extra stukje kennis om met een dikke voldoende te mogen slagen. Samen gaan we veel examens maken en bespreken. Ik geef tips over het aanpakken van vraagstukken en leg uit hoe je hulpmiddelen zoals een grafische rekenmachine of BINAS het beste kunt gebruiken. Heb toegang tot een bijna onuitputtelijke database met oefenmateriaal en uitwerkingen wat erg nuttig is. Verder is de methode hier hetzelfde als bij de vakspecifieke bijles.
Het oefenmateriaal, planningen, rooster en mapje verzorg ik voordat de bijles begint.
Beoordelingen
Al onze beoordelingen worden door ons verzameld en zijn 100% betrouwbaar. Zij komen overeen met een daadwerkelijke ervaring van de leerling met Mick.
Perfect! Mick heeft me enorm goed geholpen! Omdat hij zelf goed in de stof zit ( wiskunde, statistiek) kan hij erg praktische tips geven over hoe hij het zelf aanpakt. Dit heeft me erg geholpen om de moeilijkere
Stof makkelijker te maken!- Antwoord van Mick :
Perfect! Mijn eerste indruk was erg goed! Mick had oefenmateriaal meegenomen en kon helder mijn vragen beantwoorden. Hij legt dingen goed van meerdere kanten uit en geeft nuttige truckjes om vragen op te lossen! Zeker een aanrader
- Antwoord van Mick :
Bekijk meer beoordelingen
Aanbevelingen
De aanbevelingen komen van familieleden en kennissen van deze leraar Statistiek.
Ik had het vak Finance 1 aan de VUA al twee keer niet gehaald. Uiteindelijk op aanbeveling van een vriend bij Mick terecht gekomen. Mick kon mijn vragen goed beantwoorden en liet ook de gaten in mijn kennis zien. Uiteindelijk heb ik het vak met een 8 afgerond! Ik wou dat ik eerder hulp gevraagd had. Ik kan Mick van harte aanbevelen. Bedankt!
Onze zoon Rana heeft veel aan de bijlessen gehad. Hij is met wiskunde van een 4.6 naar een 6.8 gegaan en heeft weer meer plezier in wiskunde gekregen. We willen Mick bedanken voor zijn tijd en inzet!
Mick DANKJEWEL!! Mick heeft mij geholpen voor het beco en wiskunde examen. Het waren altijd fijne lessen en wat ik extra fijn vond is dat hij mij goed uitlegde hoe ik de stuctuur van de verschillende examenvragen kon zien. Dit maakte dat ik de vragen veel beter begreep en ook kon beantwoorden. Uiteindelijk twee zevens gehaald!
Geslaagd!!! Bedankt Mick zonder jou hulp was dit niet gelukt. Als je twijvelt om bijles te nemen bij Mick, zeg ik: zeker doen!!
Mick is echt een top docent! Zal hem zeker aanbevelen
Mick is een betrokken leraar die beschikt over veel kennis. Een vriend van mij kon Mick aanbevelen voor finance lessen en vertelde dat hij zijn tentamen had gehaald dankzij hem. Daarop durfde ik het wel een kans te geven en mijn vriend had geen ongelijk. Van een 3.6 ben ik naar een 7.8 gegaan op het hertentamen en ook snap ik andere vakken van de studie nu beter. Mocht ik weer moeite hebben met een ander vak dan is Mick de eerste die ik contacteer!
Mick is a very human person who is interested in the objectives of his students, has a good sense of humor and has awakened my love for mathematics. I will always be grateful to have found a tutor as passionate and professional as him. Highly recommended!
Ik wil graag mijn ervaring delen over Mick, mijn bijlesdocent scheikunde. Hij is echt geweldig! Mick heeft een diepgaande kennis van het vak en weet moeilijke dingen op een begrijpelijke manier uit te leggen. Wat ik echt fijn vind, is dat hij de tijd neemt om ervoor te zorgen dat ik alles goed begrijp.
Mick maakt de lessen interessant door op een interactieve manier les te geven. Hij is niet alleen goed in wat hij doet, maar hij zorgt er ook voor dat de lessen boeiend en begrijpelijk zijn. Als je op zoek bent naar een leraar die niet saai is en je echt helpt bij scheikunde, dan is Mick de juiste keuze!De perfecte persoon voor iemand die uitleg nodig heeft op een duidelijke en rustige manier! Mick is er toe in staat om je klaar te stomen voor je tentamens!
Mick is een kei in het uitleggen van statistiek! Met zijn enthousiasme besmet hij je al gauw waardoor het studeren ook net even wat leuker wordt. Ook heeft hij allerlei goede tips en tricks waardoor de toetsen een stuk beter te doen zijn. Als ik hulp nodig heb weet ik je te vinden!
Mick ken ik van de middelbare school. We hebben bij elkaar in de klas gezeten. Met scheikunde zat ik altijd naast Mick en als ik dan iets niet snapte kon Mick dit heel goed uitleggen met name de rekenopgaven die je met scheikunde ook wel eens had. Mick is als bijles leraar denk ik een goed iemand die goed kan helpen en zijn tijd ervoor neemt.
Ik ken Mick van ASL, daar kreeg ik bijles van hem. Hier hielp hij mij vooral met examenopdrachten. Hij nam altijd de tijd voor je als je iets niet snapte en hij ging door tot dat je zeker wist dat je het onder de knie had. Ik zou Mick zeker aanraden als docent voor bijles omdat hij heel rustig overkomt en goed kan uitleggen.
Mick heeft mij vorig jaar geholpen voor mijn examens met wiskunde, scheikunde en natuurkunde. Hij was altijd bereid om me te helpen, hij legde alles dan ook heel duidelijk uit en nam ook echt de tijd voor mijn vragen. Dankzij de bijlessen had ik op alle vakken een mooie voldoende. Ik zou hem daarom echt aanraden als docent voor bijles.
Ik heb samen met Mick op de middelbare school gezeten. Altijd wanneer ik vragen had kon ik bij hem terecht. Mick is goed in de stof van meerdere kanten uit te leggen. Iets waar sommige leraren veel moeite mee hadden. Nogmaals bedankt daarvoor!
Heb bijles gekregen van mick voor de beta vakken. Wat ik heel prettig vond van mick was dat hij heel duidelijk uitlegde en ook probeerde me echt de stof te laten begrijpen. Ik kwam er ook achter dat er veel manieren van studeren zijn, hij heeft mij geholpen bij het zoeken van de manier die het beste bij mij paste. Als je twijfelt of Mick een bijlesdocent voor jou is. Dat hoeft niet hij is een prima docent!
Mick is een goede bijlesdocent, vanwege dat hij goed lastige materie kan uitleggen. Hij neemt de tijd om alles goed bij langs te gaan zodat je echt begrijpt wat je leert. Hij heeft al meerdere jaren ervaring met bijles geven en dat kan je duidelijk aan hem merken. Ik beveel hem zeer aan.
De bijles van Mick heeft me heel erg geholpen. Met name de persoonlijke begeleiding in de vakken wiskunde B en natuurkunde hebben heel erg bijgedragen aan het behalen van mijn diploma. Een absolute aanrader! Bedankt!
Bekijk meer aanbevelingen
Tarieven
Tarief
- 55€
Pakkettarieven
- 5u: 275€
- 10u: 550€
online
- 55€/u
Video Mick
Leer meer over Mick
Vergelijkbare leraren Statistiek
Tom
Amsterdam & online
- €50/u
- 1e les gratis
Mehdi
& online
- €35/u
Daniel
Amsterdam & online
- €90/u
Tom
Amsterdam & online
- €50/u
- 1e les gratis
Hamza
Amsterdam & online
- €35/u
- 1e les gratis
Siard
Amsterdam & online
- €30/u
- 1e les gratis
Ruby
Amsterdam & online
- €29/u
- 1e les gratis
Sebastiaan
Amsterdam & online
- €35/u
- 1e les gratis
Jan-Tjalling
Amsterdam & online
- €24/u
- 1e les gratis
Ton
Amsterdam & online
- €45/u
- 1e les gratis
Meike
Amsterdam & online
- €30/u
- 1e les gratis
Matt
Amsterdam & online
- €40/u
- 1e les gratis
Sterre
Amsterdam & online
- €25/u
- 1e les gratis
Dizzy
Amsterdam & online
- €35/u
- 1e les gratis
Aathiqa
Amsterdam & online
- €20/u
- 1e les gratis
Floris
Amsterdam & online
- €25/u
- 1e les gratis
Tom
Amsterdam & online
- €25/u
- 1e les gratis
Hilde
Amsterdam & online
- €26/u
- 1e les gratis
Zohra
Amsterdam & online
- €35/u
- 1e les gratis
Inge
Amsterdam & online
- €28/u
- 1e les gratis
-
Bekijk meer leraren statistiek