Ik ben Kino en mijn les is voor iedereen, jong en oud. Ik beschik over ruim 20 jaar ervaring in het lesgeven op steelpan instrumenten en wel op een praktische manier. We beginnen met een stukje uitleg van de insrumenten, wat weet men zelf van dit instrument de verchillende mogelijkheden, de slag etc. etc.
Mijn roepnaam is Kino en als kleine jongen ben ik begonnen met het bespelen van de steelpan (ook steeldrum genoemd). Al snel ben ik begonnen met het maken en stemmen hiervan. Het bespelen van een steelpan is echt niet moeilijk en hartstikke leuk om te doen. Jong en oud kunnen meedoen, ik vind het heel erg leuk om les te geven. Ik gaf les aan leerlingen van de basisschool, ruim 2 jaar en zij waren in staat goed te kunnen spelen. Veel heb ik geleerd tijdens het les geven en veel hebben zij van mij geleerd. Vooral als men denkt ik kan het niet, laat ik zien dat zij het wel kunnen, omdat mijn manier van les geven effect sorteert.
De eerste les die ik gratis aanbied zal nog geen daadwerkelijke les zijn, maar een kennismaking met mij en een uitleg over de instrumenten. De echte les waarbij we op de instrumenten spelen bedraagt 30 minuten en kost €50.
Les gegeven aan dames jong en oud, die nooit een instrument hebben bespeeld. Met geduld, passie voor wat je doet en een tactische aanpak heb ik de leerlingen veel kunnen leren.
Muziekles in de buurt? Hier een selectie van leraren die je kunt bekijken. Superprof kan je ook helpen bij het vinden van lessen in Muziek.
Bij de leraar thuis | Bij jou thuis | Online (via webcam) | |
1 uur | 50€ | Niet beschikbaar | Niet beschikbaar |