

Het e-mailadres en het telefoonnummer van Adam zijn geverifieerd
Adam
- Tarief 39€
- Reactie 17h
-
Leerlingen6
Aantal leerlingen die door Adam zijn begeleid sinds zijn start bij Superprof
Aantal leerlingen die door Adam zijn begeleid sinds zijn start bij Superprof

39€/u
1e les gratis
- Snowboarden
Snowboardlessen voor beginners, gevordenen en freestyle van ervaren instructeur in Nederlands,engels, duits of Pools.
- Snowboarden
Leslocatie
-
Bij Adam: Zoetermeer
- online
-
bij jou thuis of op een openbare plek : verplaatsing tot 20 km vanuit Zoetermeer
-
Over Adam
Met 25 jaar ervaring als snowboarder en 13 jaar ervaring als snowboardleraar, zowel privé als voor groepslessen bied ik lessen aan van beginners tot gevorderden en freestyle / snowpark lessen. Als level 2 gecertificeerd leraar zorg ik altijd voor een professionele en veilige aanpak
Over deze les
- Alle niveaus
- Engels
- Duits
- Nederlands
- +1
Alle talen die tijdens de les gesproken worden :
Engels
Duits
Nederlands
Pools
De lessen vinden plaats in een van de Nederlandse skihallen, zoals bijvoorbeeld snowworld. Zowel groepslessen als privé lessen zijn exclusief materiaal en skipas. Beginners, gevorderden en freestyle / snowpark lessen zijn mogelijk met een minimum leeftijd van 7 jaar. Video analyse is ook mogelijk, zodat je jezelf kunt zien snowboarden.
Tarieven
Tarief
- 39€
Pakkettarieven
- 5u: 195€
- 10u: 390€
Reiskosten
- + 39€
gratis lessen
Adam biedt de eerste les aan. Dit stelt je in staat om je eerste les te volgen en je behoeften af te stemmen op je volgende lessen.
- 30min.
online
- 39€/u
Video Adam
Vergelijkbare leraren Snowboarden
Wout
Meppel & online
- €20/u
- 1e les gratis
-
Bekijk meer leraren snowboarden
