Yeno - Leraar Andere natuurwetenschappen - Kapellen
1e les gratis
Yeno - Leraar Andere natuurwetenschappen - Kapellen

Het profiel van Yeno en de bijbehorende contactgegevens zijn geverifieerd door onze experts

Yeno

  • Tarief 25€
  • Reactie 1h
Yeno - Leraar Andere natuurwetenschappen - Kapellen

25€/u

1e les gratis

Boek een les

1e les gratis

1e les gratis

  • Andere natuurwetenschappen
  • Wiskundige logica
  • Quantumfysica

Mijn basis in de β-wetenschappen bouwde ik op binnen Technologische Wetenschappen en Engineering, met 6 uur fysica en 7 uur wiskunde per week. Deze vakken spelen een belangrijke rol in mijn studies en

  • Andere natuurwetenschappen
  • Wiskundige logica
  • Quantumfysica

Leslocatie

Over Yeno

Zelf heb ik als leerling ervaring gehad met bijles, wat mij motiveerde om vandaag anderen te begeleiden. Dankzij mijn jonge leeftijd en sociale ingesteldheid creëer ik een aangename en toegankelijke sfeer tijdens de lessen. Ik weet uit eigen ervaring hoe frustrerend het kan zijn om vast te lopen op bepaalde leerstof, maar ook hoe waardevol het is wanneer iemand complexe onderwerpen helder kan uitleggen.

Kennis delen is altijd een grote passie van mij geweest. In mijn vrije tijd verdiep ik mij regelmatig in wetenschappelijke content van onder andere Neil deGrasse Tyson, waardoor ik mijn inzicht in complexe wetenschappelijke onderwerpen blijf uitbreiden. Daarnaast versterk ik mijn eigen kennis door leerstof uit te leggen aan familie en vrienden, een methode die mij helpt om de materie grondig te beheersen.

Momenteel studeer ik Productontwikkeling aan de Universiteit Antwerpen. Nadien wil ik graag een academische master in fysica behalen, aangezien lesgeven al lange tijd een persoonlijke ambitie van mij is. Mijn leerkrachten fysica en vroegere bijlesgever hebben mij laten zien hoeveel impact een goede begeleider kan hebben op het leerproces. Diezelfde positieve invloed hoop ik nu zelf op anderen te kunnen uitoefenen.

Lees verder

Over deze les

  • Basisschool
  • VMBO
  • HAVO
  • +6
  • niveaus :

    Basisschool

    VMBO

    HAVO

    Afgestudeerd MBO

    Volwassenenonderwijs

    HBO

    Afgestudeerd HBO

    WO Master afgerond

    Anders

  • Nederlands

Alle talen die tijdens de les gesproken worden :

Nederlands

Mijn kennis van fysica gaat van de basis tot geavanceerde domeinen zoals kwantum- en kernfysica. Voor wiskunde begeleid ik leerlingen van de fundamenten tot het uitgebreidste niveau van de derde graad secundair onderwijs, inclusief vectorrekenen, matrices, kansrekenen, afgeleiden en integralen. Daarnaast beschik ik over basiskennis chemie en biologie en heb ik inzicht in de samenhang tussen verschillende wetenschappelijke disciplines.

Doorheen mijn eigen leerproces heb ik ervaren hoe belangrijk interesse en motivatie zijn om leerstof echt te begrijpen. Daarom richt ik mijn lessen niet alleen op inzicht, maar ook op het stimuleren van nieuwsgierigheid en enthousiasme voor het vak. Mijn vroegere bijlesgever en leerkracht fysica hebben hierin een grote invloed gehad: zij konden moeilijke onderwerpen op een duidelijke en boeiende manier uitleggen, wat mijn passie voor wetenschap sterk heeft aangewakkerd.

Vandaag pas ik diezelfde methode zelf toe. Om mijn eigen kennis te versterken, leg ik nieuwe leerstof regelmatig uit aan familie en vrienden. Zo controleer ik of ik de materie volledig beheers en ontdek ik welke onderdelen extra aandacht vragen. Daarnaast blijf ik mijn kennis uitbreiden door gesprekken over wetenschappelijke thema’s en ontwikkelingen binnen de fysica.

Omdat ik zelf met ADHD ben gediagnosticeerd, begrijp ik ook hoe uitdagend het kan zijn om gemotiveerd te blijven bij onduidelijke of weinig boeiende lessen. Tijdens mijn schooltijd merkte ik hoe groot het verschil is tussen simpelweg leerstof volgen en écht gemotiveerd zijn om iets te begrijpen. Die ervaring helpt mij vandaag om leerlingen beter te begeleiden.

Daarom wil ik meer doen dan alleen leerstof uitleggen. Ik wil leerlingen helpen om interesse en motivatie te ontwikkelen, zodat ze met meer inzicht, zelfvertrouwen en voldoening kunnen leren.

Lees verder

Tarieven

Tarief

  • 25€

Pakkettarieven

  • 5u: 125€
  • 10u: 250€

online

  • 25€/u

gratis lessen

Yeno biedt de eerste les aan. Dit stelt je in staat om je eerste les te volgen en je behoeften af te stemmen op je volgende lessen.

  • 1uur

Vergelijkbare leraren Andere natuurwetenschappen

  • Thomas

    Delft & online

    5 (17)
    • €35/u
  • Mehdi Zamani

    Amsterdam & online

    5 (92)
    • €40/u
  • Max

    Soest & online

    4.9 (8)
    • €40/u
    • 1e les gratis
  • Joash

    Vlaardingen & online

    5 (14)
    • €30/u
    • 1e les gratis
  • Rong

    Apeldoorn & online

    5 (85)
    • €35/u
  • Jesse

    Buren & online

    5 (7)
    • €40/u
    • 1e les gratis
  • Fabienne

    Leiden & online

    5 (6)
    • €26/u
  • Abel

    Amsterdam & online

    5 (5)
    • €40/u
  • Erik (Amsterdam)

    Etten-Leur

    5 (5)
    • €23/u
    • 1e les gratis
  • Dr Mary (Professional Teacher)

    Rotterdam & online

    5 (62)
    • €68/u
  • Roel

    's-Hertogenbosch & online

    4.8 (6)
    • €40/u
    • 1e les gratis
  • Peter

    Den Haag & online

    5 (1)
    • €35/u
    • 1e les gratis
  • Max

    Zwolle & online

    4.7 (7)
    • €25/u
  • Sander

    Aerdenhout & online

    5 (1)
    • €30/u
    • 1e les gratis
  • Cankat

    Almere & online

    5 (1)
    • €20/u
    • 1e les gratis
  • Abdul

    Almere & online

    4.9 (5)
    • €30/u
  • Sude

    Den Haag & online

    5 (3)
    • €20/u
    • 1e les gratis
  • Sara

    Hoofddorp & online

    5 (3)
    • €25/u
    • 1e les gratis
  • Luc

    Oss & online

    5 (1)
    • €29/u
    • 1e les gratis
  • Maaike

    Leeuwarden & online

    5 (2)
    • €20/u
    • 1e les gratis
  • Bekijk meer leraren andere natuurwetenschappen