

Dit is de ultieme leraar. Een profiel van hoge kwaliteit, een geverifieerd diploma en een gegarandeerde respons. Thom zal zorgvuldig je eerste PHPPHP les organiseren.
Thom
Dit is de ultieme leraar. Een profiel van hoge kwaliteit, een geverifieerd diploma en een gegarandeerde respons. Thom zal zorgvuldig je eerste PHPPHP les organiseren.
- Tarief 30€
- Reactie 1h
-
Leerlingen50+
Aantal leerlingen die door Thom zijn begeleid sinds zijn start bij Superprof
Aantal leerlingen die door Thom zijn begeleid sinds zijn start bij Superprof

30€/u
1e les gratis
- PHP
Meer leren over backend software met PHP, Laravel en Yii? Met meer dan acht jaar bijleservaring, talloze tevreden leerlingen én een persoonlijk lesplan op maat ben je bij mij aan het juiste adres!
- PHP
Leslocatie
Ambassadeur
Dit is de ultieme leraar. Een compleet profiel, een geverifieerd diploma en een snelle responstijd. Thom zal met plezier je eerste PHP les verzorgen.
Over Thom
Hey! Wat leuk dat je op mijn profiel kijkt. Ik ben Thom (24), een enthousiaste bijlesdocent met ruim acht jaar ervaring. Momenteel volg ik mijn WO-master Computer Science aan de TU Eindhoven, nadat ik mijn hbo-diploma Technische Informatica heb behaald aan Avans Hogeschool.
Wat ik zo leuk vind aan het geven van bijlessen in PHP, is het moment waarop een leerling ineens wél begrijpt hoe alle onderdelen samenkomen om een dynamische website of webapplicatie op te zetten. Je ziet hun zelfvertrouwen dan écht groeien. En wat het helemaal mooi maakt, is wanneer ze vervolgens zélf aan de slag gaan met hun nieuwe kennis om allerlei toffe projecten uit te werken – of dat nu een eenvoudig CMS in puur PHP is, of een uitgebreid platform met Laravel of Yii. De mogelijkheden zijn eindeloos en het is fantastisch om te zien hoe iemand hun enthousiasme omzet in iets tastbaars.
Over deze les
- Alle niveaus
- Nederlands
Alle talen die tijdens de les gesproken worden :
Nederlands
Ik hou van een persoonlijke aanpak en lessen op maat. Iedereen leert anders, en PHP kent vele functies en frameworks. Voor mij is het belangrijk dat jij je thuis voelt in de lessen; dat zie ik dan ook als mijn verantwoordelijkheid.
Ik begin altijd met een (gratis) kennismaking van een half uur. In die tijd bespreken we wat jij wilt leren en hoe je dat het liefst doet. Ben je nieuw in PHP en wil je eerst de basis van de taal begrijpen, of heb je al ervaring en wil je juist met Laravel of Yii aan de slag? Misschien werk je aan een bestaand project en loop je ergens vast, of wil je leren hoe je een MVC-structuur opzet. Ik luister goed naar je wensen en pas de lessen daarop aan, zodat je het maximale uit onze tijd haalt.
Na de kennismaking gaan we daadwerkelijk aan de slag. In mijn ervaring is een bijles van twee uur optimaal: zo hebben we genoeg ruimte om de theorie te bespreken én te oefenen met programmeren. Het is natuurlijk mogelijk om meerdere lessen in een week te plannen, maar neem dan wel de tijd om zelf te oefenen tussen de lessen door. Begrijpen hoe iets werkt is één ding, maar je beheerst het pas echt als je ermee blijft oefenen. Loop je ondertussen vast? Dan kun je me altijd een appje sturen. Ik kijk graag even met je mee, zodat je niet tot de volgende bijles hoeft te wachten (dit doe ik volledig kosteloos).
Of je nu je eerste stappen zet in PHP of al flink gevorderd bent en begint aan frameworks als Laravel of Yii, mijn lessen zijn geschikt voor iedereen. Ben je nieuwsgierig of heb je nog vragen? Stuur me gerust een berichtje. Ik help je graag om met zelfvertrouwen en plezier te bouwen aan je eigen (web)applicaties in PHP!
Aanbevelingen
De aanbevelingen komen van familieleden en kennissen van deze leraar PHP.
Thom geeft altijd uitgebreid antwoord en heeft antwoord op al je vragen. Ook vraagt hij om feedback of hoe je de les het liefst voor je ziet en past zich hierop aan.
Thom is rustig, geduldig, ervaren en legt alles helder uit. En is erg prettig om mee te werken. Hij is een geweldig leraar. Echt een dikkie 10!!
Thom heeft veel kennis in programmeren. Hij legt alles duidelijk en simpel uit, hij wilt ook echt dat je bijleert. Vorig jaar was ik gebuisd op mijn 2 projecten van PHP (Laravel, node.js) en nu dankzij Thom komen mijn projecten tot een goed einde.
Thom heeft veel kennis over het vak en kan dit goed delen. Daarnaast is hij enthousiast over zijn vak en dat maakte zijn lessen ook leuk.
Thom heeft mij goed geholpen met programmeerles. Een goede leraar.
Bekijk meer aanbevelingen
Tarieven
Tarief
- 30€
Pakkettarieven
- 5u: 150€
- 10u: 300€
online
- 30€/u
gratis lessen
Thom biedt de eerste les aan. Dit stelt je in staat om je eerste les te volgen en je behoeften af te stemmen op je volgende lessen.
- 30min.
Vergelijkbare leraren PHP
Max
's-Hertogenbosch & online
- €40/u
Kamiel
's-Hertogenbosch & online
- €45/u
- 1e les gratis
Sinan
Heerlen & online
- €35/u
- 1e les gratis
Tymen
Wapenveld & online
- €18/u
- 1e les gratis
Henk
Amsterdam & online
- €22/u
- 1e les gratis
Jakub
Arnhem & online
- €15/u
- 1e les gratis
Adam
Nijmegen & online
- €35/u
- 1e les gratis
Bryan
Delft & online
- €18/u
- 1e les gratis
Marco
Bergen & online
- €50/u
- 1e les gratis
Dirk
Zeist & online
- €50/u
- 1e les gratis
Colin
Breda & online
- €55/u
- 1e les gratis
Lucas
Utrecht & online
- €42/u
- 1e les gratis
Marcel
Rotterdam & online
- €25/u
- 1e les gratis
Dar
Kortrijk, Vlaanderen & online
- €20/u
- 1e les gratis
Robin
Herent, Vlaanderen & online
- €25/u
- 1e les gratis
Lorenzo
Merelbeke, Vlaanderen & online
- €35/u
- 1e les gratis
Ricky
Kecamatan Ciputat Timur, Indonesië & online
- €9/u
- 1e les gratis
Sander
Aalter, Vlaanderen & online
- €25/u
Laurens
Gent, Vlaanderen & online
- €50/u
- 1e les gratis
Nathan
Gent, Vlaanderen & online
- €20/u
- 1e les gratis
-
Bekijk meer leraren php