

Het profiel Marieke en de bijbehorende contactgegevens zijn geverifieerd door onze experts
Marieke
- Tarief 7€
- Reactie 1h
-
Leerlingen2
Aantal leerlingen die door Marieke zijn begeleid sinds haar start bij Superprof
Aantal leerlingen die door Marieke zijn begeleid sinds haar start bij Superprof

7€/u
Helaas is deze leraar onbeschikbaar
- Begeleiding voor leerlingen met dyslexie
Juf geeft groepsles spelling in de zomervakantie voor kinderen met dyslexie. Slechts 7.50 per kind per uur.
- Begeleiding voor leerlingen met dyslexie
Leslocatie
-
bij jou thuis of op een openbare plek : verplaatsing tot 10 km vanuit Diemen
-
Over Marieke
Ik ben een juf in het basisonderwijs en tevens kinderpsycholoog met ervaring in het begeleiden van kinderen met dyslexie.
Over deze les
- Alle niveaus
- Nederlands
Alle talen die tijdens de les gesproken worden :
Nederlands
Ik werk volgens het EDI model. Motivatie en lol in de vakantie vind ik erg belangrijk.
Ervoor zorgen dat kinderen het leuk vinden om te leren en hun spelling te verbeteren vind ik het allerbelangrijkst (naast natuurlijk de prestaties die we gaan verhogen) . Ik geef groepsles. Hierdoor kan ik de prijs per kind omlaag halen terwijl dit niet af doet aan de kwaliteit. Het is ontzettend leuk voor kinderen om leeftijdgenootjes te zien die ook dyslexie hebben en hetzelfde willen leren.
Samen maken we er een leuke en leerzame les van een uur van waarbij na afloop van elke les nog tijd is voor een leuk gezamenlijk spelletje of iets. Voorafgaand aan de lessen neem ik een toets af waarin het niveau van het kind wordt bepaald. Na afloop van alle lessen (op het eind van de vakantie) wordt weer een test afgenomen om te zien hoever uw kind vooruit is gegaan. De score mag u meenemen evenals een korte rapportage waarin staat vermeld wat er al beter gaat en waar uw kind nog moeite mee heeft. Dit kunt u dan ook doorgeven aan de nieuwe begeleider van het kind na de zomervakantie als ik weer elders als juf aan het werk ben
Meld u aan via : (Opgeslagen informatie)
Onderwerp :groepsles dyslexie behandeling
Vermeld ook even uw telefoonnummer. Dan bel ik u sowieso terug.
De lessen zullen vermoedelijk plaats gaan vinden in een lokaal in de grote bibliotheek van Amsterdam naast het centraal station.
Tarieven
Tarief
- 7€
Pakkettarieven
- 5u: 35€
- 10u: 70€
Vergelijkbare leraren Begeleiding voor leerlingen met dyslexie
Carlin
Amsterdam & online
- €43/u
- 1e les gratis
Ineke
Amsterdam
- €75/u
- 1e les gratis
Carl
Amsterdam & online
- €15/u
- 1e les gratis
Lars
Nijmegen & online
- €18/u
- 1e les gratis
Hanna
Culemborg & online
- €20/u
- 1e les gratis
Ivetta
Gent, Vlaanderen & online
- €55/u
Jo
Gent, Vlaanderen & online
- €40/u
- 1e les gratis
Flo
Kortrijk, Vlaanderen & online
- €20/u
- 1e les gratis
-
Bekijk meer leraren begeleiding voor leerlingen met dyslexie
