

Het profiel van Vicki en de bijbehorende contactgegevens zijn geverifieerd door onze experts
Vicki
- Tarief 55€
- Reactie 1h
-
Leerlingen25
Aantal leerlingen die door Vicki zijn begeleid sinds haar start bij Superprof
Aantal leerlingen die door Vicki zijn begeleid sinds haar start bij Superprof

55€/u
- Natuurkunde
- NaSk (Natuur Scheikunde)
- Examentraining Natuurkunde
- Quantumfysica
- Kernfysica
Ervaren bijlesdocent Natuurkunde – Summa Cum Laude MSc afgesturdeerde met 7 jaar ervaring in natuurkunde bijles geven
- Natuurkunde
- NaSk (Natuur Scheikunde)
- Examentraining Natuurkunde
- Quantumfysica
- Kernfysica
Leslocatie
-
Bij Vicki: Den Haag
- online
-
bij jou thuis of op een openbare plek : verplaatsing tot 20 km vanuit Den Haag
-
Super tutor
Vicki is een van onze beste leraren Natuurkunde. Een goed profiel, een indrukwekkend diploma en uitstekende reviews.
Over Vicki
Hi! Mijn naam is Vicki, ik ben 21 jaar, en ik help leerlingen met natuurkunde door de stof rustig, duidelijk en stap voor stap uit te leggen. Ik weet dat natuurkunde soms abstract kan voelen, vooral wanneer formules, eenheden en opgaven allemaal door elkaar lijken te lopen. Daarom help ik leerlingen om overzicht te krijgen, de logica achter de stof te begrijpen en met meer vertrouwen aan toetsen of examens te beginnen.
Zelf heb ik altijd een brede interesse gehad in bètavakken. Op de middelbare school volgde ik een natuurprofiel met onder andere natuurkunde, scheikunde, biologie en wiskunde B, en rondde ik natuurkunde af met een 9,2. Daarna behaalde ik mijn BSc Liberal Arts and Sciences aan University College Utrecht summa cum laude, met een focus op medische wetenschappen, moleculaire celbiologie en cognitieve neurowetenschappen. Ook heb ik mijn MSc Health Care Management aan de Erasmus Universiteit Rotterdam cum laude afgerond.
Naast mijn academische achtergrond heb ik al meerdere jaren ervaring met bijles geven, onder andere in natuurkunde, biologie, scheikunde, wiskunde, Frans en Engels. Ik vind het belangrijk dat leerlingen zich op hun gemak voelen en vragen durven stellen, ook als iets al eerder is uitgelegd. Mijn lessen zijn rustig en motiverend, maar ook doelgericht: we werken samen aan beter begrip, meer structuur en meer vertrouwen.
Mijn doel is dat je niet alleen betere cijfers haalt, maar ook leert hoe je natuurkunde-opgaven zelfstandig en met meer zekerheid kunt aanpakken.
Over deze les
- Alle niveaus
- Frans
- Engels
- Nederlands
Alle talen die tijdens de les gesproken worden :
Frans
Engels
Nederlands
Mijn natuurkundelessen zijn rustig, duidelijk en praktisch opgebouwd. Natuurkunde kan lastig voelen omdat je niet alleen formules moet kennen, maar vooral moet begrijpen wanneer en hoe je ze gebruikt. Daarom help ik leerlingen om de logica achter de stof te zien: wat betekent een formule, welke stappen moet je zetten bij een opgave en hoe herken je welk onderwerp of principe wordt gevraagd?
Tijdens een typische les beginnen we met de onderwerpen of opgaven waar je tegenaan loopt. Daarna leggen we de theorie stap voor stap uit en oefenen we met opdrachten die lijken op huiswerk-, toets- of examenvragen. Ik leer je niet alleen het antwoord vinden, maar vooral hoe je gestructureerd naar een vraag kijkt: gegevens onderstrepen, de juiste formule kiezen, eenheden controleren en je berekening helder opschrijven.
Mijn aanpak is geduldig, overzichtelijk en gericht op zelfvertrouwen. Ik gebruik voorbeelden, schema’s en stappenplannen om ingewikkelde onderwerpen begrijpelijker te maken. Aan het einde van de les vatten we samen wat je hebt geleerd en bespreken we wat je nog kunt oefenen, zodat je precies weet hoe je verder moet.
Ik heb meerdere jaren ervaring met bijles geven in onder andere natuurkunde, biologie, scheikunde, wiskunde, Frans en Engels. Daarnaast heb ik zelf een sterke bèta-achtergrond: ik volgde op het vwo onder andere biologie, natuurkunde, scheikunde en wiskunde B, en studeerde daarna Liberal Arts and Sciences met richtingen zoals medische wetenschappen, moleculaire celbiologie en cognitieve neurowetenschappen.
De lessen zijn bedoeld voor middelbare scholieren die hulp nodig hebben bij natuurkunde, bijvoorbeeld in de onderbouw of bovenbouw van havo, vwo of tweetalig onderwijs. Ik kan helpen met huiswerk, toetsvoorbereiding, examenvoorbereiding en het beter begrijpen van onderwerpen zoals krachten, beweging, energie, elektriciteit, golven, straling, druk, warmte en rekenen met formules.
Aanbevelingen
De aanbevelingen komen van familieleden en kennissen van deze leraar Natuurkunde.
Normaal schrijf ik niet snel een review, maar voor Vicki maak ik graag een uitzondering. Ik heb de afgelopen twee jaar twee keer per week bijles van haar gehad en daar heb ik ontzettend veel aan gehad. Ze legt rustig en duidelijk uit, maar kijkt vooral echt naar wat jij nodig hebt en waar je vastloopt. Door haar hulp heb ik veel meer vertrouwen gekregen in biologie, Frans en scheikunde en ben ik uiteindelijk zelfs cum laude geslaagd!! Vicki is geduldig, betrokken en heel goed in het geven van overzicht. Ik zou haar zeker aan iedereen aanraden!
Vicki weet met haar enthousiasme, (mensen)kennis en daadkracht vanaf het begin iets goeds neer te zetten. Onze zoon voelt zich op zijn gemak bij Vicki, durft ook foutjes te maken met Engels en is blij met haar (en wij als ouders dus ook).
Vicki heeft me letterlijk door mijn VWO geholpen! Ik sukkelde wat in mijn laatste twee jaren met natuurkunde, Frans en wiskunde. Ik kreeg 2 uur les per week van Vicki en mijn gemiddelde ging omhoog van een 5,4 naar een 7,8 voor natuurkunde in een half jaar. Frans en wiskunde stond ik al iets beter voor, maar die zijn ook sterk verbeterd. Ik heb erg veel aan de bijlessen gehad en kan iedereen Vicki aanraden!
Ik ben erg blij met Vicki. Ze helpt me erg goed met engels. Ze legt het rustig uit en ik kan alles vragen. Ik merk dat ik echt vooruit ga.
Vicki geeft op een heel prettige manier bijles en dat heeft tot mooie cijfers voor het vak Frans geleid. Ze slaat nooit een lesweek over en als het - bijvoorbeeld in een toetsweek - beter uitkomt de les naar een andere dag te verplaatsen is ze daarbij ook nog eens flexibel. Ik raad Vicki dus van harte aan!
Bijlessen van Vicki hebben mij zeer veel geholpen! Ik begreep alles veel beter door haar omdat ze dingen heel duidelijk kan uitleggen
Bekijk meer aanbevelingen
Tarieven
Tarief
- 55€
Pakkettarieven
- 5u: 275€
- 10u: 550€
online
- 50€/u
Vergelijkbare leraren Natuurkunde
Ron
Den Haag
- €35/u
- 1e les gratis
Daniel
Den Haag & online
- €30/u
- 1e les gratis
Tristan
Den Haag & online
- €30/u
- 1e les gratis
Peter
Den Haag & online
- €35/u
- 1e les gratis
Sude
Den Haag & online
- €20/u
- 1e les gratis
Jasper
Den Haag & online
- €25/u
- 1e les gratis
Dita
Den Haag & online
- €85/u
- 1e les gratis
Assia
Den Haag & online
- €40/u
- 1e les gratis
Matthijs
Den Haag
- €45/u
- 1e les gratis
Matt
Den Haag & online
- €30/u
- 1e les gratis
Mohamed
Den Haag & online
- €28/u
- 1e les gratis
Omid
Den Haag & online
- €25/u
- 1e les gratis
Hussein
Den Haag & online
- €21/u
- 1e les gratis
Salman
Den Haag & online
- €25/u
- 1e les gratis
Ibrahim
Den Haag & online
- €20/u
- 1e les gratis
Malek
Den Haag & online
- €18/u
- 1e les gratis
Mohamed
Den Haag & online
- €20/u
- 1e les gratis
Youssef
Den Haag & online
- €20/u
- 1e les gratis
Femke
Den Haag & online
- €30/u
- 1e les gratis
Aleksandrs
Den Haag & online
- €30/u
- 1e les gratis
-
Bekijk meer leraren natuurkunde
