Meilina - Leraar Wijnproeven - Nijmegen
Meilina - Leraar Wijnproeven - Nijmegen

Het profiel van Meilina en de bijbehorende contactgegevens zijn geverifieerd door onze experts

Meilina

  • Tarief 50€
  • Reactie 1h
  • Leerlingen

    Aantal leerlingen die door Meilina zijn begeleid sinds haar start bij Superprof

    36

    Aantal leerlingen die door Meilina zijn begeleid sinds haar start bij Superprof

Meilina - Leraar Wijnproeven - Nijmegen
  • 5 (9 reviews)

50€/u

Bekijk meer leraren wijnproeven

Helaas is deze leraar onbeschikbaar

  • Wijnproeven
  • Sommelier
  • Oenologie (wijnbouw)

Data / AI professional geeft les in wijnproeven in de omgeving Nijmegen - WSET 2 gecertificeerd - bijles voor WSET1 / WSET2 / SDEN 1 / SDEN 2 - persoonlijke en ontspannen werkwijze!

  • Wijnproeven
  • Sommelier
  • Oenologie (wijnbouw)

Leslocatie

    • online
    • bij jou thuis of op een openbare plek : verplaatsing tot 20 km vanuit Nijmegen

Aanbevolen

Meilina is een geliefde lerares binnen haar community. Ze werd aanbevolen voor haar toewijding, heldere uitleg en hoge kwaliteit van de lessen. De ideale keuze om vol vertrouwen vooruitgang te boeken.

Over Meilina

Hoi! Ik ben Meilina, jouw gids in de wereld van wijn. Met een achtergrond in Artificial Intelligence (BSc) en Data Science (MSc), ben ik gewend om patronen te herkennen en complexiteit te vertalen naar iets moois en begrijpelijks – precies wat ik ook doe met wijn! Als trotse bezitter van de WSET 2-certificering combineer ik mijn analytische vaardigheden met een diepe passie voor smaak en beleving.

Of je nu een beginner bent of een doorgewinterde wijnliefhebber, ik help je graag ontdekken welke wijnen jou het meest aanspreken en hoe je ze het beste kunt combineren met eten. Laten we samen proeven, leren en genieten van alles wat wijn te bieden heeft! Ik leer je de kneepjes van het proeven volgens de WSET-methode.

Proost op een smaakvolle reis!

Lees verder

Over deze les

  • Alle niveaus
  • Engels
  • Nederlands

Alle talen die tijdens de les gesproken worden :

Engels

Nederlands

Als gepassioneerde wijnliefhebber én trotse bezitter van de WSET 2-certificering, neem ik je mee op een reis door de wereld van wijn. Met mijn achtergrond in data en een liefde voor goed eten en drinken, combineer ik analytisch inzicht met smaakvolle beleving. Ik geef les volgens de WSET-methode, dus systematisch proeven staat centraal in mijn aanpak.

Of je nu net begint of je kennis wilt verdiepen, ik help je stap voor stap bij het herkennen van aroma’s, smaken en wijnstijlen. Met heldere uitleg, praktijkgerichte tips en een vleugje humor zorg ik ervoor dat elke les niet alleen leerzaam, maar ook genieten is. Samen ontdekken we wat wijn voor jóú bijzonder maakt — in het glas én daarbuiten. Santé!

Lees verder

Tarieven

Tarief

  • 50€

Pakkettarieven

  • 5u: 250€
  • 10u: 500€

online

  • 50€/u

Specificaties

Betaling via tikkies na de les :)

Vergelijkbare leraren Wijnproeven

  • Samuel

    Lelystad

    5 (2)
    • €42/u
    • 1e les gratis
  • Hidde

    Balkbrug

    5 (2)
    • €39/u
    • 1e les gratis
  • Esther

    Hulst & online

    5 (2)
    • €65/u
    • 1e les gratis
  • Tim

    Amsterdam & online

    Nieuw
    • €60/u
    • 1e les gratis
  • Bekijk meer leraren wijnproeven