

Het profiel Emile en de bijbehorende contactgegevens zijn geverifieerd door onze experts
Emile
- Tarief 45€
- Reactie 1h

45€/u
1e les gratis
- Luchtvaart
Commercieel privéjetpiloot met een frozen ATPL. Klaar om je tips te geven richting eerste job of om je door de theorie examens te loodsen. PPL piloten ook welkom
- Luchtvaart
Leslocatie
Over Emile
Ik ben een beroepspiloot die vloeiend Engels en vlaams spreekt. Ik heb ervaring in IFR en VFR operaties doorheen heel Europa. Mijn hoofdberoep betreft Multi engine Jet operaties op een PC24. Verder heb ik ook ervaring als dispatcher, ramp handler, sales en EFB management
Over deze les
- Basisschool
- VMBO
- HAVO
- +6
niveaus :
Basisschool
VMBO
HAVO
Afgestudeerd MBO
Volwassenenonderwijs
HBO
Afgestudeerd HBO
WO Master afgerond
Anders
- Nederlands
Alle talen die tijdens de les gesproken worden :
Nederlands
Bijles in alle 14 vakken van het beroepsvliegen naargelang de noden van de leerling. Kan zo uitgebreid en diepgaand zoals gewenst of over specifieke hoofdstukken. Dit kan voor ATPL(A) of PPL(A) studenten. Verder kan ik je ook coachen richting sollicitaties en helpen met CV's.
Tarieven
Tarief
- 45€
Pakkettarieven
- 5u: 225€
- 10u: 450€
online
- 45€/u
gratis lessen
Emile biedt de eerste les aan. Dit stelt je in staat om je eerste les te volgen en je behoeften af te stemmen op je volgende lessen.
- 1uur
Vergelijkbare leraren Luchtvaart
Jasper
Den Haag & online
- €35/u
Jan-Marnik
Doornspijk & online
- €50/u
- 1e les gratis
Eline
Delft & online
- €22/u
Marcel
Tienen, Vlaanderen & online
- €25/u
- 1e les gratis
-
Bekijk meer leraren luchtvaart
