
Robert
Geverifieerd lerarenprofiel
- Uurtarief 16€
- Reactietijd 2h
- Aantal studenten 1
Helaas is deze leraar onbeschikbaar. Onze excuses voor het ongemak.
Bekwaam ervaren docent geschiedenis / maatschappijleer helpt je bij eindexamens en presentaties toetsen .
-
- Zoetermeer
- Bij de leraar thuis
- Bij jou thuis
Over deze les
Ik werk met intakegesprekken en kijk dan wat er nodig is, leg uit en lees met hen samen en geef duidelijke borddopdrachten maar ook met e learning en apps etc. Nadruk sterk gericht op bijles en examentraining, heb veel methoden al in huis. Ik let er op dat abstracties goed verwerkt worden, moeilijke begrippen verbanden van gebeurtenissen, hoe kwam dat zo en waarom?
Test erna of ze er wat mee gedaan hebben en begrepen hebben omdat er bij bijv, examens en toetsen veel teksten vergeleken worden en plaats en cartoons in de mode zijn die vaak vreemd overkomen, het leren lezen van cartoons.
onderwerpen
- Bijles
- Huiswerkbegeleiding
- Intern begeleider
talen
- Nederlands
niveaus
- Basisschool
- VMBO
- HAVO
-
+5
VWO
MBO
WO Master
Afgestudeerd MBO
Volwassenenonderwijs
Over Robert
IK GEEF AL 48 JAREN LES EN BEGON OP EEN KLEINE MAVO MET EINDEXAMENKLASSEN EN LATER MET HET CENTRAAL SCHRIFTELIJK EINDEXAMEN GESCHIEDENIS WAAR IK DE HELE START EN VOORTGANG VAN BELEEFDE. IK HAD OOK DIKWIJLS STAGAIRES IN DE KLAS EN LEERDE HEN LESGEVEN.
Velen behaalden hun diploma mavo, v.b.m.o. en havo en v.w.o. ook tijdens mijn invalperiode. Momenteel slagen velen omdat ik docent eindexamen ben bij de N.H.A. dat is e - learning per computer. Werk daar met veel plezier sinds 2012.
De spanning in een eindexamenklas geschiedenis en / of maatschappijleer kan ik goed aanvoelen en de leerling ( e ) of cursist goed en effectief helpen.
Heb je een een kleine p.c. of app? Des te beter. Ook zonder dit kan ik je assisteren.
Vanaf 1972 moet ik ongeveer 4 groepen van aanvankelijk mavo 4 en later meer wel. Het moeten er honderden geweest zijn.
Tarieven
pakketten
- 5u: 80€
- 10u: 160€
Specificaties
Ik reken geen reistarieven en houd mij aan de E 16. per uur inclusief een kopje koffie of thee of een alcoholvrij drankje. Intake altijd gratis ( eerste les )Dan wordt uitgezocht waar je probleem in zit.