Yvonne - Leraar Geschiedenis - Utrecht
Yvonne - Leraar Geschiedenis - Utrecht

Het profiel van Yvonne en de bijbehorende contactgegevens zijn geverifieerd door onze experts

Yvonne

  • Tarief 21€
  • Reactie 1h
  • Leerlingen

    Aantal leerlingen die door Yvonne zijn begeleid sinds haar start bij Superprof

    1

    Aantal leerlingen die door Yvonne zijn begeleid sinds haar start bij Superprof

Yvonne - Leraar Geschiedenis - Utrecht
  • 5 (2 reviews)

21€/u

Bekijk meer leraren geschiedenis

Helaas is deze leraar onbeschikbaar

  • Geschiedenis
  • Filosofie

Afgestudeerd Literatuur Wetenschapper met een passie voor het lesgeven in geschiedenis op alle niveau's

  • Geschiedenis
  • Filosofie

Leslocatie

    • online
    • bij jou thuis of op een openbare plek : verplaatsing tot 20 km vanuit Utrecht

Aanbevolen

Yvonne is een geliefde lerares binnen haar community. Ze werd aanbevolen voor haar toewijding, heldere uitleg en hoge kwaliteit van de lessen. De ideale keuze om vol vertrouwen vooruitgang te boeken.

Over Yvonne

Hoi! Ik ben Yvonne, een 23 jaar oude, net afgestudeerde van de Universiteit Utrecht. Ik heb literatuur wetenschappen gestudeerd de afgelopen vijf jaar en daarnaast ook bijles gegeven in mijn vrije tijd. Nu dat mijn studie klaar is en ik flexibel ben qua tijden, wil ik bijles geven weer op volle kracht oppakken omdat ik er altijd heel veel plezier in gehad heb.

Vanuit mijn eigen ervaring op de middelbare school en mijn ervaring met bijles geven, is het voor mij heel duidelijk (en logisch eigenlijk) dat het leren en begrijpen van school materialen geen "one-size fits all" is. Jammer genoeg is er in de klas niet altijd tijd om een plan te maken dat werkt voor de leerling als een persoon in plaats van als een deel van een school programma. Dit herken ik heel erg uit mijn eigen middelbare school tijd en sinds ik ben begonnen met bijles geven in 2020, heb ik mijn uiterste best gedaan om niet alleen de lesstof over te brengen maar de persoon op de eerste plek te zetten.

Graag ga ik aan de slag om een individueel plan op te stellen voor mijn leerlingen, waar ik qua les manieren vrij flexibel kan zijn! Dit heeft mij zelf ook geholpen op de middelbare school en ook op mijn studies op de universiteit! Lijkt dit je wat, stuur me gerust een berichtje!

Lees verder

Over deze les

  • Alle niveaus
  • Nederlands

Alle talen die tijdens de les gesproken worden :

Nederlands

Na meerdere jaren bijles gegeven te hebben en voor de klas te hebben gestaan, ben ik een mega groot voorstander van individuele begeleiding in plaats van een bepaald schema volgen dat niet op een individuele leerling is toe gespitst! Ik ben zelf zeer van mening dat het maken van een plan dat werkt voor de tutor en voor de leerling zelf het beste resultaat levert. Dus samen met een leerling zou ik kijken wat voor manieren van leren het beste blijven hangen zodat we daar het beste op kunnen inspelen om niet alleen de last van het studeren voor geschiedenis te verminderen maar ook een set aan handvaten te maken die bij andere vakken ook van pas komen! Denk bijvoorbeeld aan het samen doorspitten van een boek en het samen maken van samenvattingen wanneer een leerling moeite heeft met de rode draad van de details te scheiden. Of bijvoorbeeld het mondelijk door spreken, de leerling mij als bijles docent laten vertellen wat er in een bepaald hoofdstuk gebeurd en daaruit de gaten in kennis te zien om daar dan aan te werken. In andere woorden, voor mij is de leerstijl van de leerling mijn top prioriteit!

Uit ervaring met deze methode merk ik dat leerlingen niet alleen betere cijfers halen of de stof begrijpen, maar dat ze zich ook gezien voelen als individu in plaats van een leerling in een grote klas die dezelfde behandeling krijgt terwijl dit misschien juist averechts werkt!

Ik heb ervaring met onder- en bovenbouw van de middelbare school op verschillende niveau's van MAVO tot VWO/gymnasium en ga dus graag aan de slag op het niveau en op de wensen van de leerling: Leren hoeft niet stom of vervelend te zijn, dat hoop ik te laten zien!

Lees verder

Tarieven

Tarief

  • 21€

Pakkettarieven

  • 5u: 95€
  • 10u: 200€

online

  • 21€/u

Vergelijkbare leraren Geschiedenis

  • Jeroen

    Utrecht & online

    4.8 (5)
    • €30/u
    • 1e les gratis
  • Mark

    Utrecht & online

    Nieuw
    • €20/u
    • 1e les gratis
  • Storm

    Utrecht & online

    Nieuw
    • €17/u
    • 1e les gratis
  • Daan

    Utrecht & online

    Nieuw
    • €20/u
    • 1e les gratis
  • Umberto

    Utrecht & online

    Nieuw
    • €15/u
    • 1e les gratis
  • Oli

    Utrecht & online

    Nieuw
    • €20/u
    • 1e les gratis
  • Twan

    Utrecht & online

    Nieuw
    • €19/u
    • 1e les gratis
  • Mels

    Utrecht

    Nieuw
    • €15/u
    • 1e les gratis
  • Anass

    Utrecht

    Nieuw
    • €17/u
    • 1e les gratis
  • Bart

    De Bilt & online

    4 (1)
    • €18/u
    • 1e les gratis
  • Predrag

    Soest

    Nieuw
    • €25/u
    • 1e les gratis
  • Miguel

    Hilversum & online

    5 (3)
    • €40/u
    • 1e les gratis
  • Armine

    Ameide & online

    Nieuw
    • €25/u
    • 1e les gratis
  • Kevin

    Amersfoort & online

    5 (2)
    • €30/u
    • 1e les gratis
  • Dave

    Amersfoort & online

    Nieuw
    • €25/u
    • 1e les gratis
  • Julian

    Almere & online

    Nieuw
    • €15/u
    • 1e les gratis
  • Shannon

    Warmenhuizen & online

    4.9 (12)
    • €30/u
    • 1e les gratis
  • Marijn

    Soest & online

    4.9 (8)
    • €39/u
  • Reinier van Pelt

    Den Haag & online

    4.8 (5)
    • €25/u
    • 1e les gratis
  • Niels

    Sliedrecht & online

    5 (8)
    • €30/u
    • 1e les gratis
  • Bekijk meer leraren geschiedenis