

Het profiel van Cornel en de bijbehorende contactgegevens zijn geverifieerd door onze experts
Cornel
- Tarief 20€
- Reactie 2h
-
Leerlingen3
Aantal leerlingen die door Cornel zijn begeleid sinds zijn start bij Superprof
Aantal leerlingen die door Cornel zijn begeleid sinds zijn start bij Superprof

20€/u
1e les gratis
- SolidWorks
Afgestudeerd Hoger Certificaat in Mechanical Engineering. Ik heb 10 jaar ervaring met SolidWorks. Ik geef online bijles om je vaardigheden te verbeteren.
- SolidWorks
Leslocatie
Aanbevolen
Cornel is een geliefde leraar binnen zijn community. Hij werd aanbevolen voor zijn toewijding, heldere uitleg en hoge kwaliteit van de lessen. De ideale keuze om vol vertrouwen vooruitgang te boeken.
Over Cornel
Ik ben een liefhebber van 3D-ontwerp, met meer dan 10 jaar ervaring in SolidWorks. Ik geniet er enorm van om mijn kennis te delen met studenten. Daarnaast heb ik uitgebreide ervaring met 3D-printing en productontwerp voor de praktijk.
Over deze les
- Alle niveaus
- Nederlands
Alle talen die tijdens de les gesproken worden :
Nederlands
Ik geef lessen om je te leren hoe SolidWorks wekt, alsook om je 3D ontwerpen te verbeter.
De les duurt 1 uur.
Ik beb al privaat SolidWorks alsook Engineering Drawings aangeboden voor 3 jaar.
Mij lessen is bedoeld voor studente die hun vaardigheden met Solid Work wil verbeter en sneller te ontwerp.
Beoordelingen
Al onze beoordelingen worden door ons verzameld en zijn 100% betrouwbaar. Zij komen overeen met een daadwerkelijke ervaring van de leerling met Cornel.
Perfect! Ik heb bijles SolidWorks gevolgd bij Cornel en hij heeft me echt heel goed geholpen, vooral met SolidWorks Simulation. Hij hielp super goed mee, legde alles duidelijk uit en dacht heel probleemoplossend. Dankzij hem snap ik het nu veel beter!
- Antwoord van Cornel :
Bekijk meer beoordelingen
Aanbevelingen
De aanbevelingen komen van familieleden en kennissen van deze leraar SolidWorks.
Ik heb een paar lessen SolidWorks gevolgd bij Cornel en hij heeft mij uitstekend geholpen. Hij dacht goed mee en zocht altijd naar de beste oplossing voor mijn vragen. Zijn geduld en duidelijke uitleg zorgden ervoor dat ik alles goed begreep. Echt een aanrader!
Bekijk meer aanbevelingen
Tarieven
Tarief
- 20€
Pakkettarieven
- 5u: 95€
- 10u: 180€
online
- 20€/u
gratis lessen
Cornel biedt de eerste les aan. Dit stelt je in staat om je eerste les te volgen en je behoeften af te stemmen op je volgende lessen.
- 30min.
Vergelijkbare leraren SolidWorks
Mart
Arnhem & online
- €30/u
- 1e les gratis
Mark
Oss & online
- €5/u
- 1e les gratis
Luc
& online
- €45/u
- 1e les gratis
Sammy
Venlo & online
- €25/u
- 1e les gratis
Pascal
Delft & online
- €32/u
- 1e les gratis
Amine
Amsterdam & online
- €34/u
- 1e les gratis
Kasper
Delft & online
- €28/u
- 1e les gratis
Oa
Brussel, Vlaanderen & online
- €30/u
- 1e les gratis
-
Bekijk meer leraren solidworks