

Het profiel Chiara en de bijbehorende contactgegevens zijn geverifieerd door onze experts
Chiara
- Tarief 13€
- Reactie 1h

13€/u
Helaas is deze leraar onbeschikbaar
- Voorbereiding op bevalling
- Draagdoek baby
MOMMY2B groep speciaal voor zwangere vrouwen en kersverse ouders! Het allerbelangrijkste is dat de groep een fijne plek is om elkaar te ontmoeten en om vol kracht de nieuwe maand in te gaan!
- Voorbereiding op bevalling
- Draagdoek baby
Leslocatie
-
Bij Chiara: Maassluis
-
Over Chiara
In 2017 heb ik Kinderpraktijk Bimbi opgericht. Een organisatie die het welzijn van ouders en kinderen van 0 tot 12 jaar centraal stelt. Door mijn aansluiting bij beroepsorganisatie BATC mag ik profileren als Natuurgericht Vaktherapeut.
Ondertussen is de praktijk gevestigd in Maassluis, al verhuizen wij eind dit jaar naar Vlaardingen, waar ik zelf ben opgeroeid. Langzamerhand ben ik mijn praktijk aan het uitbreiden. Ik werk als kindercoach, opvoedcoach en opvoederscoach en geef daarnaast babycursussen, weerbaarheidstrainingen, opvoedparty'en een mommy2B groep.
Over deze les
- Alle niveaus
- Nederlands
Alle talen die tijdens de les gesproken worden :
Nederlands
Onder het genot van een kopje thee en gezonde lekkernijen maak je nieuwe contacten, kunnen ervaringen worden gedeeld, tips worden uitgewisseld en is er altijd ruimte voor een luisterend oor. We helpen elkaar om in balans te blijven tijdens deze bijzondere periode en bewust stil te staan bij het wonderlijke proces van nieuw leven. Samen met andere vrouwen, die net als jij ook (bijna) moeder zijn!
We bespreken thema’s waar jij mee te maken kan krijgen en nodige regelmatig andere deskundigen uit. We besteden bijvoorbeeld aandacht aan een gezonde voeding, de bevalling en de eerste maanden. Daarnaast organiseren we momenten om als mamma helemaal tot rust en te komen en nieuwe krachten op te doen. Iedere keer op een andere manier met een balans tussen inspanning en ontspanning.
Beschikbare data in 2019
24 januari
21 februari
20 maart
24 april
Tijd: van 19.00 tot 21.00
Tarieven
Tarief
- 13€
Pakkettarieven
- 5u: 65€
- 10u: 130€
Vergelijkbare leraren Voorbereiding op bevalling
Erika
Nieuw-Amsterdam & online
- €30/u
- 1e les gratis
Lizette
Groningen & online
- €30/u
- 1e les gratis
-
Bekijk meer leraren voorbereiding op bevalling