

Het profiel van Karin en de bijbehorende contactgegevens zijn geverifieerd door onze experts
Karin
- Tarief 20€
- Reactie 24h
-
Leerlingen4
Aantal leerlingen die door Karin zijn begeleid sinds haar start bij Superprof
Aantal leerlingen die door Karin zijn begeleid sinds haar start bij Superprof

20€/u
Helaas is deze leraar onbeschikbaar
- 3D modelleren
- Digitale kunst
- Sketch
Afgestudeerd studente interieuradviseur helpt bij al jouw Vectorworks-vragen, Groningen stad en omstreken en online
- 3D modelleren
- Digitale kunst
- Sketch
Leslocatie
-
Bij Karin: Groningen
- online
-
bij jou thuis of op een openbare plek : verplaatsing tot 10 km vanuit Groningen
-
Super tutor
Karin is een van onze beste leraren 3D modelleren. Een goed profiel, een indrukwekkend diploma en uitstekende beoordelingen.
Over Karin
Ik ben Karin, 23 jaar oud en afgestudeerd van de opleiding interieuradviseur aan het Alfa-college in Groningen. Naast mijn opleiding heb ik begin 2019 mijn eigen onderneming gestart in interieurontwerp waardoor ik zowel op school als op mijn werk bijna iedere dag bezig ben met Vectorworks. Ik vind het enorm leuk om met het programma te werken en het lijkt me superleuk om anderen te helpen het programma onder de knie te krijgen.
Over deze les
- MBO
- Afgestudeerd MBO
- Volwassenenonderwijs
- +8
niveaus :
MBO
Afgestudeerd MBO
Volwassenenonderwijs
HBO
Anders
Beginner
Gevorderd
Professioneel
Intermediate
Ander niveau
Afgestudeerd HBO
- Nederlands
Alle talen die tijdens de les gesproken worden :
Nederlands
Volg jij een studie richting interieurdesign en krijg jij les in Vectorworks? Veel van mijn medestudenten zie ik struggelen met Vectorworks. Het is een prachtig programma met duizend-en-één mogelijkheden, maar best lastig om onder de knie te krijgen. Wil jij je graag meer verdiepen in Vectorworks en de fijne kneepjes van het programma leren? Ik help je graag!
Ik bied verschillende bijles-pakketten aan:
- Bijlespakket 2D-plattegrond tekenen, 3 uur
Tijdens deze bijles leer ik je hoe je van een leeg werkveld een ingerichte plattegrond op schaal kunt tekenen. Ik leer je handige trucjes om snel en efficiënt een mooie, kloppende plattegrond te maken. Een handleiding met een samenvatting van de bijles is inbegrepen, zo kun je het altijd nog eens een keer terugbladeren.
- Bijlespakket 3D tekenen, 3 uur
Tijdens deze bijles ga ik je leren hoe je vanuit een 2D plattegrond objecten in 3D kan zetten. De kennis van het 2D plattegrond tekenen moet je hiervoor al onder de knie hebben. Ik leer je hoe je meubelen op maat kunt tekenen en deze een textuur kunt geven. Ook bij dit bijlespakket ontvang je een handleiding met samenvatting van de bijles, handig als je het nog eens een keertje wilt teruglezen.
- Bijlespakket 3D afwerking en renderen, 3 uur*
Tot slot is er een bijlespakket waarin ik je leer de puntjes op de i te zetten om een mooie, afgewerkte render te maken. We gaan kijken naar belichting, schaduwen, uitzichten en de beste posities van de virtuele camera om een mooie render te maken. Uiteraard krijg je van deze bijles ook een handleiding met samenvatting.
*De 3 uur is gerekend als lestijd, de zogeheten rendertijd is hier niet bij ingerekend omdat dit per capaciteit van computer of laptop en versie van Vectorworks kan verschillen.
- Bijlespakket op maat
Heb je specifieke onderdelen in Vectorworks waar je tegenaan loopt, maar waarvoor je geen volledig bijlespakket nodig hebt? Stuur me gerust even een berichtje met je hulpvraag. Dan komen we er samen uit wat ik voor je kan betekenen.
Wat heb je nodig voor een bijles Vectorworks?
- Je eigen laptop of computer met een werkende versie van Vectorworks, versie 2016 of later
- Een schaalliniaal, tekenenmateriaal en een schetsblok (bijlespakket 2D-plattegrond tekenen)
- De benodigde leergierigheid :)
Beoordelingen
Al onze beoordelingen worden door ons verzameld en zijn 100% betrouwbaar. Zij komen overeen met een daadwerkelijke ervaring van de leerling met Karin.
Perfect! Karin heeft mij super goed geholpen met Vectorworks en dankzij haar snap ik het programma eindelijk. Door de lessen die ik heb gehad kan ik nu eindelijk zelf uit de voeten met Vectorworks en daarom is Karin al een echte super-prof! Karin is super geduldig en behulpzaam, ze legt het uit tot dat je het snapt. Daarnaast leert ze je handige short cuts waardoor het werken met Vectorworks een stuk makkelijker en leuker word. Naast dat ze super behendig is met het programma waar ze met veel passie over verteld, waren de lessen heel erg gezellig en ging ik er met heel veel plezier heen. Kort om een echte aanrader!
- Antwoord van Karin :
Perfect! Heel rustig met uitleggen en alles heel goed doornemen. Perfect boekje die je erbij krijgt met alles er nog in. Was heel gezellig en ze legt heel fijn uit!
Bekijk meer beoordelingen
Aanbevelingen
De aanbevelingen komen van familieleden en kennissen van deze leraar 3D modelleren.
Het is geweldig dat zij zo enthousiast is en je kan zien dat dit haar passie is!
Karin is professioneel en daarnaast een leuk, fijn mens in de omgang.
Ze heeft verstand van zaken en weet dit met enthousiasme uit te dragen.
Ik zou haar zeker aanbevelen!Karin verdient de titel superprof omdat ze ook echt een superprof is! Gedreven in haar vak, super enthousiast en enorm leergierig.
Karin is erg gedreven in het vak en kan prachtige 3D visualisaties maken. Geduldig en duidelijk!
Heldere uitleg van een spontane collega uit het meubelvak!
Bekijk meer aanbevelingen
Tarieven
Tarief
- 20€
Pakkettarieven
- 5u: 80€
- 10u: 160€
online
- 20€/u
Specificaties
Lijkt het je wat om persoonlijke bijles te krijgen in Vectorworks? Stuur me gerust een berichtje, dan kunnen we kijken wat de mogelijkheden zijn! Ik reken een uurtarief van €20,- inclusief btw, koffie/thee voor tijdens de bijles. De bijles kan gegeven worden bij mij thuis, bij jou thuis of bijvoorbeeld in de bibliotheek*. Net wat jij het prettigst vindt.
Overdag druk met je studie en/of bijbaan? Geen probleem. ’s Avonds of in het weekend bijles krijgen is ook mogelijk voor een meerprijs van €2,50 per uur. Online via Teams/Skype e.d. is ook mogelijk.
*Reiskosten niet meegerekend
Vergelijkbare leraren 3D modelleren
Moojan
Groningen & online
- €20/u
- 1e les gratis
Stef
Heerlen & online
- €50/u
- 1e les gratis
Kinan
Hilversum & online
- €35/u
- 1e les gratis
Lavina
Harlingen & online
- €65/u
- 1e les gratis
Nordin
Beverwijk & online
- €40/u
- 1e les gratis
Anouk
Amsterdam & online
- €40/u
- 1e les gratis
Davey
Leusden & online
- €30/u
- 1e les gratis
Louis
Kortrijk, Vlaanderen & online
- €50/u
- 1e les gratis
Bram
Kortrijk, Vlaanderen & online
- €15/u
- 1e les gratis
Odo
Kortrijk, Vlaanderen & online
- €38/u
- 1e les gratis
Bram
Zonnebeke, Vlaanderen & online
- €20/u
- 1e les gratis
Thomas
Antwerpen, Vlaanderen & online
- €44/u
- 1e les gratis
Faith
Brussel, Vlaanderen & online
- €25/u
- 1e les gratis
Thijs
Kortrijk, Vlaanderen & online
- €38/u
- 1e les gratis
Dorien
Antwerpen, Vlaanderen & online
- €40/u
- 1e les gratis
Zico
Hemiksem, Vlaanderen & online
- €20/u
- 1e les gratis
Claudio
Ardooie, Vlaanderen & online
- €40/u
- 1e les gratis
Ivo
Zemst, Vlaanderen & online
- €40/u
- 1e les gratis
-
Bekijk meer leraren 3d modelleren