
Rick
Geverifieerd lerarenprofiel
- Uurtarief 20€
- Reactietijd 1h
- Aantal studenten 20
1e les gratis!
Zuid-West Nederland en online voor economische-, wiskundige-, filosofische-, ENG/NL- en maatschappelijke vakken
-
- Scherpenisse
- Bij de leraar thuis
- Bij jou thuis
- Online (via webcam)
Over deze les
Tijdens (bij)lessen stem ik mijn aanpak af op de leerlingen en wat zij nodig hebben. Ook verdiep ik me altijd graag extra in onderwerpen waar anderen moeite mee hebben, zodat ik het op een andere manier kan uitleggen die zij wel begrijpen. Iedereen leert op een andere manier. Ik vind het erg interessant om te ontdekken welke soorten uitleg leerlingen helpen om iets te begrijpen en ik vind het altijd erg leuk wanneer een leerling iets begrijpt dat voorheen voor diegene een totaal raadsel was.
onderwerpen
- Economie
- M&O
- Bedrijfskunde
-
+3
Bedrijf opzetten
Internationale handel
Project management
talen
- Engels
- Nederlands
niveaus
- Alle niveaus
Over Rick
Ik heb heel veel ervaring in het geven van bijlessen (allerlei vakken en op verschillende niveaus). Ik vind het erg leuk om anderen te helpen met huiswerk en toetsen en ik kan ook online bijlessen geven. Ik ben altijd al heel leergierig geweest en tijdens alle opleidingen die ik heb gevolgd heb ik ook andere leerlingen geholpen met hun huiswerk en toetsen.
Beoordelingen
Al onze beoordelingen zijn verzameld door ons en 100% betrouwbaar.
Perfect! Rick is a great tutor. He was very resourceful and helpful for learning the topics in my course
- Reactie van Rick : Abigail is highly motivated to learn and quickly replies to messages.
Bekijk meer beoordelingen
Tarieven
pakketten
- 5u: 80€
- 10u: 150€
webcam
- 15€/u
gratis lessen
- 1uur
Specificaties
Reiskosten of andere kosten voor de lesgever worden betaald door de leerling. Vooraf wordt aangegeven hoe hoog die zullen zijn, zodat er nooit onverwachte kosten zijn. Vaak is er van dergelijke kosten geen sprake.