
Letty
Geverifieerd lerarenprofiel
- Uurtarief 55€
- Reactietijd 3h
- Aantal studenten 6
1e les gratis!
Zeer ervaren docent, hbo, basisschool, speciaal onderwijs, geeft taalles, nt2, lees- en spellingbegeleiding in eigen taalpraktijk, omgeving Roosendaal.
-
- Oud gastel
- Bij de leraar thuis
- Online (via webcam)
Over deze les
Taal is mijn passie! Ik geef les in het (post) hbo, help kinderen met lees- en spellingproblemen en volwassenen om (beter) Nederlands te leren. Vanuit mijn onderwijsachtergrond (bo, sbo, hbo) zoek ik voor iedereen de juiste didactische aanpak. Na mijn pabo-opleiding heb ik een diploma speciaal onderwijs gehaald en een Master Nederlands aan de universiteit van Utrecht. Ik stel hoge doelen, maar vind plezier in taal even belangrijk.
onderwerpen
- Nederlands (NT2)
talen
- Nederlands
niveaus
- Alle niveaus
Over Letty
Ik geef ruim 25 jaar lessen en trainingen in verschillende situaties en aan verschillende groepen en personen. Taal moet voor iedereen toegankelijk zijn, lezen, schrijven, spreken mag nooit een belemmering zijn om deel te nemen aan de maatschappij. Het doel van mijn lessen is altijd duidelijk en wordt vooraf besproken.
Tarieven
pakketten
- 5u: 275€
- 10u: 550€
webcam
- 55€/u
gratis lessen
- 1uur
Specificaties
Altijd vrijblijvende intake met duidelijke afspraken.