Mijn naam is lucas en ik zit in 5 havo. Bij vakken als wiskunde, natuurkunde en scheikunde heb ik de stof altijd snel door en leg ik het ook vaak aan mijn medeleerlingen uit. Dit is voor mij ook de beste manier van bijles, de leerling maakt sommen en ik leg alles uit wat hij/zij niet snapt.
Tot nu toe heb ik vooral vrijwillig vrienden en kennissen bijles gegeven. Dit ging altijd erg goed, ze haalde duidelijk hogere cijfers en konden me goed volgen. Ook op mijn ijgen school heb ik wat bijles gegeven. Dit ging ook altijd goed.
Ik heb eerst vmbo tl gedaan en ben daarna begonnen aan de havo. Nu zit ik in havo 5 met het vakkenpakket n&t.
Wiskunde in de buurt? Hier een selectie van leraren die je kunt bekijken. Superprof kan je ook helpen bij het vinden van lessen in Rekenen. Leren is geen probleem meer, Wiskunde B toegankelijk voor iedereen! Lessen volgen in Natuurkunde is nog nooit zo makkelijk geweest: je kunt je kennis eindeloos ontwikkelen!
Bij de leraar thuis | Bij jou thuis | Online (via webcam) | |
1 uur | 5€ | 7€ | Niet beschikbaar |