Ik heb niet één specifieke manier van lesgeven, daar ik geloof dat de manier van lesgeven ook bij de leerling/student moet aansluiten. Het kan dus verschillen van heel zakelijk en strak, tot een gezellige conversatie (in het Frans natuurlijk) met een kopje thee/koffie erbij en van online tot offline les.
De opbouw van de lessen zal geheel afhankelijk zijn van het te bereiken doel; doen we dit om een toets te halen, om een vak te halen, of wil je gewoon beter Frans leren spreken / schrijven / luisteren / lezen?
Ik ben in 2015 begonnen als docent Frans en de afgelopen jaren heb ik voornamelijk eindexamenklassen vmbo-tl, havo & vwo lesgegeven. Tijdens mijn studie heb ik veelvuldig bijles gegeven met positieve resultaten aan middelbare scholieren via een huiswerkinstituut en aan medestudenten uit het eerste en tweede jaar van de bachelor Franse Taal & Cultuur.
Bijlessen aan huis zijn €20,- p/u en voor lessen buiten Zoetermeer komen daar nog reiskosten bij.
Perfect! Vicky geeft mijn zoon van 13 bijles en weet aan te sluiten bij wat hij nodig heeft, waar hij dat eigenlijk zelf niet eens weet. Hij zucht als hij de bijles 'in' moet (want Frans is nog niet zijn favoriete vak), maar komt er altijd met een tevreden gezicht uit. Met als eerste resultaat een overtuigende voldoende voor zijn toets. Dank je wel voor je geduld, Vicky!
Gemakkelijk om afspraken mee te maken, prettig om mee te werken.
Vicky is een uitstekende docente die erg goed is in haar vak en heel duidelijk kan uitleggen. Ze is erg geduldig en neemt echt de tijd voor je. Ze past zich aan je wensen en behoeften aan, zodat haar lessen daar volledig op aansluiten. Echt een Superprof!!
Vicky is een superprof! Ze heeft me veel geholpen tijdens mijn studie Frans. Ze heeft enorm veel geduld. Ik vond de stof behoorlijk moeilijk. Vicky heeft me er doorheen gesleept! Ik kan geen betere docent aanraden.
Vicky heb ik via-via leren kennen toen ik op zoek was naar iemand die mij kon helpen met Frans. Zij heeft mij goed geholpen door me bij te staan, door goed en rustig uitleg te geven en heeft zo geholpen mijn Frans beter te laten worden. Door haar ben ik toch over gegaan naar mijn examenjaar!
Frans in de buurt? Hier een selectie van leraren die je kunt bekijken. Superprof kan je ook helpen bij het vinden van lessen in Spreekvaardigheid - Frans. Leren is geen probleem meer, Leesvaardigheid - Frans toegankelijk voor iedereen! Lessen volgen in Schrijfvaardigheid - Frans is nog nooit zo makkelijk geweest: je kunt je kennis eindeloos ontwikkelen!
Bij de leraar thuis | Bij jou thuis | Online (via webcam) | |
1 uur | 15€ | 15€ | 15€ |